/ عمومی / نتایج نظرسنجی: کاربران ایر بی ان بی (Airbnb) خواستار گزینه های پرداخت از طریق ارز دیجیتال هستند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نتایج نظرسنجی: کاربران ایر بی ان بی (Airbnb) خواستار گزینه های پرداخت از طریق ارز دیجیتال هستند

نتایج نظرسنجی: کاربران ایر بی ان بی (Airbnb) خواستار گزینه های پرداخت از طریق ارز دیجیتال هستند

مدیر عامل ایر بی ان بی (AirBnB) اظهار داشت گزینه پرداخت کریپتوی احتمالی این پلتفرم به یک یا دو ارز دیجیتال محدود نخواهد شد.

برایان چسکی، مدیرعامل ایر بی ان بی روز دوشنبه در یک نظرسنجی توییتری از حدود 400000 نفر پرسید که از این پلتفرم اجاره مکان های اقامتی ، در سال 2022 چه درخواستی دارند.

چسکی امروز اعلام کرد که اکثر پاسخ دهندگان می خواهند هنگام اجاره اقامتگاه یا آپارتمان بعدی خود در ایر بی ان بی بتوانند با بیت کوین (BTC) یا سایر ارزهای دیجیتال محبوب پرداخت کنند. سایر درخواست‌ها شامل نمایش قیمت‌های واضح، برنامه وفاداری برای بازدیدکنندگان، به روزرسانی هزینه‌های تمیز کردن و افزایش خدمات مشتری بود.

در این رابطه بخوانید‌ : اوراکل تلور چیست؟ و چگونه کار میکند؟

چسکی همچنین افزود گزینه پرداخت کریپتوی احتمالی ایر بی ان بی به یک یا دو دارایی دیجیتال محدود نخواهد شد. این پلتفرم در حال حاضر ویزا مسترکارت اپل پی گوگل پی و پی پل را به عنوان روش‌های پرداخت می‌پذیرد. چسکی همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت از سال 2013 تاکنون 336 میلیارد دلار تراکنش انجام داده است.

چسکی پیش از این نیز در مورد پتانسیل فناوری های جدید اظهارنظر کرده است. در ماه سپتامبر، او به فاکس بیزینس گفت که این شرکت درخواست های زیادی در مورد پرداخت های کریپتو دریافت کرده است.

چسکی طی مصاحبه ای در ماه نوامبر در مورد آینده ارزهای دیجیتال و متاورس گفت:”ما قطعاً در حال بررسی آن هستیم. به وضوح انقلابی در صنعت کریپتو در حال رخ دادن است. ایر بی ان بی و کریپتو هر دو رابطه جالبی با موضوع اعتماد دارند.”

او در ادامه خاطرنشان کرد که برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس کارمند سابق ایر بی ان بی بود. درخواست گزینه پرداخت با ارزهای دیجیتال از ایر بی ان بی در بحبوحه افزایش رقابت جایگزین های غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین مانند دی ترول (Dtravel) که خدمات اجاره اقامتگاه در تعطیلات را ارائه می دهد، اعلام شده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین