/ اخبار آلت کوین ها / نوسان توکن لینک در محدوده 35 دلار؛ نهنگ های چین لینک به انباشت ادامه میدهند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نوسان توکن لینک در محدوده 35 دلار؛ نهنگ های چین لینک به انباشت ادامه میدهند

نوسان توکن لینک در محدوده 35 دلار؛ نهنگ های چین لینک به انباشت ادامه میدهند

اخیرا چندین آلتکوین دیگر سرتیتر اخبار بوده اند و اکنون زمان خوبی برای توجه به چین لینک (Chainlink) خواهد بود. ارز دیجیتال ارائه‌دهنده خدمات اوراکل(Oracle)، با انباشت چشمگیر نهنگ‌ ها در محدوده سطح 35 دلار در نوسان بوده است.

طبق گزارش وب سایت ارائه دهنده داده های درون زنجیره ای سنتیمنت (Santiment) در حال حاضر 64 آدرس وجود دارد که بین 1 تا 10 میلیون دلار LINK در کیف پول های خود نگهداری می کنند. تنها در 4 روز گذشته، این کیف پول ها 1.89 درصد از عرضه چین لینک را به کیف های ذخیره سازی خود اضافه کرده اند. آنها اکنون تا 18.01٪ از کل عرضه را در اختیار دارند که یک رکورد تاریخی جدید است.

برخلاف سایر آلتکوین‌ها، چین لینک، اخیراً در افزایش قیمت آلت‌کوین ها مشارکت نداشته است. وب سایت ارائه‌دهنده خدمات اوراکل، ماه گذشته با بیش از 20 درصد افزایش قیمت ، عملکرد مناسبی داشته است.

اکوسیستم چین لینک همچنان به مقاومت خود در زمینه های بنیادی ادامه می دهد. از آنجایی که بازارساز های بیشتری در اکوسیستم دیفای (DeFi)، از اوراکل های چین لینک برای برقراری ارتباط بین شبکه ها استفاده می کنند، چین لینک همچنان به گسترش بیشتر خود در بازار ادامه می دهد.

چین لینک به نقطه عطف جدیدی در ارزش کل تضمین شده رسید

یکی از معیارهای مهم برای اکوسیستم چین لینک، ارزش کل تضمین شده (TVS) میان چندین شبکه بلاک چین (blockchain) است. هفته گذشته، کل ارزش تضمین شده توسط اکوسیستم های چین لینک از 76.5 میلیارد دلار فراتر رفت.

فیدهای قیمتی چین لینک، در حال حاضر به عنوان محبوب‌ترین شبکه‌های اوراکل در دیفای ظاهر شده‌اند. اکنون صدها برنامه غیرمتمرکز در اتریوم (Ethereum)، اولنچ (Avalanche) و زنجیره هوشمند بایننس (BSC)، به شدت به شبکه‌های اوراکل چین لینک وابسته هستند. آنها «داده‌های دقیق و ضد تحریف بازار» را ارائه می‌کنند و از این طریق برنامه‌های مالی درون زنجیره‌ای را در بازارهای وام‌دهی غیرمتمرکز تقویت می‌کنند. سرگئی نازاروف (Sergey Nazarov)، یکی از بنیانگذاران چین لینک گفت عبور از مرز 75 میلیارد دلار ارزش کل تضمین شده، شبکه چین لینک را به یکی از ارزشمندترین گونه غیرمتمرکز موردقبول در جهان تبدیل می کند. شبکه های چین لینک با ارزش ترین قراردادهای هوشمند را در چندین زنجیره تامین می کنند.

بدون داده‌های قیمت قابل اطمینان برای راه‌اندازی قراردادهای هوشمند، ساختن برنامه‌های دیفای غیرممکن است. ما درنظر داریم که چین لینک با ایجاد یک بستر اطلاعاتی در مورد داده های بازار روی بلاکچین ، توسعه دهندگان را قادر سازد تا برنامه های دیفای خود را به راحتی بسازند.»

لینک، توکن بومی چین لینک، می تواند یک رقیب بالقوه برای مرحله بعدی افزایش قیمت در آلت کوین ها باشد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)