/ فین تک های ارزهای دیجیتال / نایکی با خرید شرکت (RTFKT) وارد حوزه متاورس شد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نایکی با خرید شرکت (RTFKT) وارد حوزه متاورس شد

نایکی با خرید شرکت (RTFKT) وارد حوزه متاورس شد

خرید (RTFKT) علاقه نایکی به مشارکت در دنیای مجازی متاورس را تایید می کند.

تولید کننده پوشاک ورزشی نایکی از خرید شرکت کفش ورزشی مجازی و کلکسیونی با نام تجاری (RTFKT) خبر داد. نایکی از طریق این مشارکت به بزرگترین تولیدکننده محصولات ورزشی مستقر در ایالات متحده تبدیل می شود که به گروه متاورس می پیوندد.

طبق گزارشی در 2 نوامبر، نایکی درخواست هایی برای ثبت لوگو ، نام و شعار معروف (just do it) را برای استفاده آنلاین در دنیای مجازی ثبت کرده است که نشان دهنده قصد این شرکت برای ورود به حوزه متاورس است.

خرید (RTFKT) علاقه نایکی به بررسی اکوسیستم فراجهانی را تایید می کند:

خرید (RTFKT) به این شرکت کمک می‌کند تا محصولات کلکسیونی نسل بعدی را ارائه کند که فرهنگ و بازی را ادغام می‌کنند. جان دوناهو، رئیس و مدیر عامل نایکی معتقد است که این حرکت به تسریع تلاش‌های این شرکت برای تحول دیجیتال کمک می‌کند:”برنامه ما سرمایه گذاری در برند RTFKT، خدمت و رشد جامعه نوآور و خلاق آنها و گسترش ردپای دیجیتال و قابلیت های نایکی است.”

بنوا پاگوتو، یکی از بنیانگذاران (RTFKT)، با حمایت از این چشم انداز گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که برند خود را که به طور کامل در متاورس رشد دهیم.”

تولیدکننده آلمانی پوشاک ورزشی آدیداس نیز پس از مشارکت با شرکت‌های (NFT) از جمله (Bored Ape Yacht Club)، (gmoney NFT) و (PUNKS Comic) وارد دنیای متاورس شد.

آدیداس در این باره گفت:متاورس جایی است که هر کسی می‌تواند اصیل‌ترین ایده‌های خود را بیان کند و معتبرترین ورژن خود را به هر شکلی که ممکن است داشته باشد و به لطف بلاک چین و NFTها این پیشگامان می توانند بخشی از آنچه را که ایجاد می کنند، داشته باشند.

متا، که اخیراً از فیس‌بوک تغییر نام داده است، از ورود آدیداس استقبال کرد و گفت: «بی‌صبرانه منتظر حضور آدیداس در متاورس هستیم».

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)