/ اخبار بیت کوین / بیت کوین 59 درصد زیر هدف مدل قیمت انباشت به جریان معامله می شود

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بیت کوین 59 درصد زیر هدف مدل قیمت انباشت به جریان معامله می شود

بیت کوین 59 درصد زیر هدف مدل قیمت انباشت به جریان معامله می شود

بیت کوین (BTC) هرگز به این اندازه از هدف محاسبه شده مدل انباشت به جریان (stock-to-flow) پایین تر نبوده است.

 

لکس مسکوفسکی (Lex Moskovski) ، مدیر ارشد سرمایه گذاری (Moskov Capital) ، با انتشار توییتی در 10 جولای به مدل انباشت به جریان اشاره کرد که یک رکورد تاریخی در طول دوازده سال اخیر را نشان می دهد.

 

“فرصتی عالی برای خرید”

جفت (BTC / USD) نشانه های صعودی کمی را نشان می دهد و از هدف قیمتی که مدل انباشت به جریان محاسبه کرده ، دورتر می شود.

 

انباشت به جریان بدون شک محبوب ترین مدل پیش بینی قیمت بیت کوین (Bitcoin) است و در طول تاریخ با قطعیت شگفت آوری قیمت بیت کوین (BTC) را ردیابی کرده است. اما اخیرا بیت کوین (Bitcoin) در دورترین فاصله از هدف قیمت این مدل قرار گرفته است.

 

موسکوفسکی اظهار داشت: “انحراف منفی فعلی از مدل انباشت به جریان ، بالاترین میزان انحراف در کل تاریخ بیت کوین (Bitcoin) است. اگر به این مدل باور دارید ، این یک فرصت عالی برای خرید است.”

نمودار انحراف بیت کوین نسبت به مدل انباشت به جریان در مقابل نمودار  BTC / USD . منبع: توییتر

بر اساس داده های (Stock-to-Flow Multiple) ، قیمت بیت کوین (Bitcoin) باید روز شنبه به 82703 دلار می رسید. در زمان نگارش این مطلب ، قیمت واقعی بیت کوین 33850 دلار و 59 درصد پایین تر از این سطح تعیین شده است.

 

خالق این مدل ، پلن بی (PlanB) ، نسبت به روند بیت کوین (Bitcoin) در سال 2021 بسیار خوشبین است و آخرین پیش بینی قیمت وی ، 135000 دلار تا ماه دسامبر بوده است.

 

این تحلیلگر در حال حاضر در مورد رویدادها اظهار نظری نمی کند و وعده صعود در ماه آگوست را می دهد ، که حداقل هدف آن حدود 47000 دلار است.

مدل انباشت به جریان بیت کوین از 10 جولای. منبع:  BuyBitcoinWorldwide.com

در این میان اسکات مینرد (Scott Minerd) مدیر شرکت گوگنهایم نسبت به افت 10،000 دلاری هشدار داد و هفته گذشته ادعا کرد هیچ دلیلی برای خرید بیت کوین (Bitcoin) در شرایط فعلی وجود ندارد.

 

سایر داده ها به یک دوره احیا برای شاخص های فاندامنتال بیت کوین (Bitcoin) اشاره دارند ، در حالی که دسامبر می تواند فشار فروش را مطابق با سابقه تاریخی افزایش دهد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)