/ اخبار بیت کوین / اودل بکام بازیکن تیم لس انجلس رمز حقوق خود را با بیت کوین دریافت خواهد کرد

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

اودل بکام بازیکن تیم لس انجلس رمز حقوق خود را با بیت کوین دریافت خواهد کرد

اودل بکام بازیکن تیم لس انجلس رمز حقوق خود را با بیت کوین دریافت خواهد کرد

گزارش ها حاکی از آن است که کل دستمزد یکی از بازیکنان تیم لس آنجلس رمز(Los Angeles Rams) برای فصل 2021 تقریباً 75.66 بیت کوین با میانگین قیمت 56،103 دلار خواهد بود.

اودل بکهام جونیور (Odell Beckham Jr)، دریافت کننده توپ تیم فوتبال لس آنجلس رمز، گفته است که تمام حقوق 4.25 میلیون دلاری خود در لیگ ملی فوتبال را به صورت بیت کوین دریافت خواهد کرد.

بکهام روز دوشنبه در توییتی اعلام کرد که با اپلیکیشن کش اپ (Cash App) همکاری خواهد کرد و حقوق بعدی خود را با بیت کوین دریافت می کند. ایان راپوپورت (Ian Rapoport)، گزارشگر شبکه خبری نشنال اینسایدر (National Insider)، اوایل ماه نوامبر اعلام کرد بکهام 750،000 دلار حقوق پایه علاوه بر 50،0000 دلار پاداش امضای قرارداد و 3 میلیون دلار مشوق های دیگر، که مجموعاً 4.25 میلیون دلار برای فصل 2021 می شود، دریافت خواهد کرد.

در این رابطه بخوانید‌ : برترین ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی (AI)

طبق داده‌های موجو کل دستمزد بکهام با توجه به قیمت ۵۶،۱۰۳ دلاری بیت کوین در زمان انتشار این مطلب ، تقریباً ۷۵.۶۶ بیت کوین ارزش دارد. اگرچه بیت کوین در 10 نوامبر، به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی حدود 69،000 دلار رسید، اما از آن زمان به زیر 60،000 دلار رسیده است.

بکهام که عکس پروفایل توییتر خود را به طرح کریپتوپانک (CryptoPunk) تغییر داده است، در حال حاضر برای تیم لس آنجلس رمزبازی می کند. پس از اینکه پلتفرم Crypto.com قراردادی 700 میلیون دلاری برای تغییر نام ورزشگاه امضا کرد، ورزشگاه استپلز سنتر (Staples Center) (و سایر تیم های ورزشی از جمله لس آنجلس کلیپرز Los Angeles Clippers) اخیراً مورد توجه طرفداران و رسانه های اجتماعی قرار گرفته است.

این موضوع هیجان زیادی به پا کرده است و بکهام نیز به بازیکنانی می‌پیوندد که از ارزدیجیتال استقبال می‌کنند. در ماه اکتبر، تام بریدی (Tom Brady)، بازیکن خط حمله تیم تامپابی بوکانیرز (Tampa Bay Buccaneers) گفت به یکی از هوادارن خود، 1 بیت کوین به همراه چند یادگاری ورزشی امضا شده هدیه می‌دهد. آرون راجرز (Aaron Rodgers)، بازیکن خط حمله تیم گرین بی پکرز (Green Bay Packers) ( که اخیراً پس از فریب افکار عمومی در مورد وضعیت واکسن کووید-19 خود در کانون توجه ملی قرار گرفته است) نیز گفت که بخشی از حقوق 22 میلیون دلاری خود را با بیت کوین دریافت خواهد کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنید



ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین