/ رگولاتوری / کوین اولری: قوانین ارزدیجیتال ایالات متحده پس از انتخابات میان دوره ای منتشر میشود

1 ماه پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

کوین اولری: قوانین ارزدیجیتال ایالات متحده پس از انتخابات میان دوره ای منتشر میشود

کوین اولری: قوانین ارزدیجیتال ایالات متحده پس از انتخابات میان دوره ای منتشر میشود

کوین اولری (Kevin O’Leary)، کارآفرین ، سرمایه دار و شخصیت تلویزیونی کانادایی می‌گوید مقررات ارزهای دیجیتال ایالات متحده تا پس از انتخابات میان‌دوره‌ای منتشر نخواهد شد. او توضیح داد از آنجایی که رتبه‌های محبوبیت رئیس‌جمهور جو بایدن کاهش یافته است وی «علاقه‌ای به بحث در مورد ارزهای دیجیتال» ندارد. اولری همچنین به عوامل دیگری از جمله تورم دو رقمی و قیمت بالای مواد غذایی و بنزین اشاره کرد.

کوین اولری، در مصاحبه اخیر خود با استنز بری ریسرچ (Stansberry Research)، درباره بیت کوین و مقررات ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

از او پرسیده شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) چه زمانی صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) را تایید میکند.

اولری پاسخ داد: «زمان زیادی مانده تا این امر عملی شود. و به عقیده من اولین اتفاقی که ما شاهدش خواهیم بود، سیاست گذاری در مورد استیبل کوین است.» وی به دو لایحه برای قانونگذاری استیبل کوین ها اشاره کرد. یکی توسط سناتور بیل هاگرتی (Bill Hagerty) و دیگری توسط سناتور پت تومی (Pat Toomey) معرفی شد.

وی با اشاره به اینکه لایحه استیبل کوین پس از انتخابات میان دوره ای به راحتی تصویب می شود، تاکید کرد:

«تا پایان انتخابات میان دوره ای هیچ اتفاقی نمی افتد. از آنجایی که رتبه‌های محبوبیت رئیس‌جمهور جو بایدن به زیر 31% کاهش یافته است وی علاقه‌ای به بحث در مورد ارزهای دیجیتال ندارد. بنابراین باید تا این انتخابات صبر کنید.»

اولری اشاره کرد که وقتی بایدن فرمان اجرایی مشوق ارزهای دیجیتال را صادر کرد، رتبه او بالاتر بود. نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که محبوبیت جو بایدن، در ماه مه به پایین‌ترین سطح دوران ریاست‌جمهوری او کاهش یافته است. تنها 39 درصد از بزرگسالان ایالات متحده عملکرد او را به عنوان رئیس جمهور تایید می کنند.

انتخابات میان دوره ای ایالات متحده برای 8 نوامبر برنامه ریزی شده است. اگر حزب جمهوری خواه کنترل یک یا هر دو مجلس را به دست آورد، این قدرت را خواهد داشت که برنامه های رئیس جمهور را متوقف کند.

اولری توضیح داد که « در چنین شرایطی حمایت از صنعت ارزدیجیتال به او کمک نمیکند.»

با اشاره به اینکه «بازار در حال اصلاح است… مردم با قیمت‌های نامشخص در 20 سال گذشته روبرو شده اند. قیمت مواد غذایی 20 تا 40 درصد افزایش یافته است. بایدن با تورم نزدیک به دو رقمی مواجه است… او نگران کریپتو نیست».

علاوه بر این، اولری توضیح داد که طرح های مختلفی از کمیسیون بورس اوراق و بهادار در مورد تغییرات آب و هوا، ارزهای دیجیتال و ماینینگ بیت کوین ارائه می شود. او گفت: «درنتیجه در حال حاضر وضعیت بسیار ناپایدار است.»

همچنین از اولری درباره آینده و شرایط بازار ارزدیجیتال پرسیده شد.

«پیش‌بینی‌ها برای بیت‌کوین هرگز دقیق نبوده است. هیچ کس قادر به پیش بینی نوسانات آن نبوده است. و می دانید، این فرضیه مبنی بر اینکه قرار است سدی در برابر تورم باشد، کاملاً اشتباه بود». وی ادامه داد:

«من معتقدم که نوسانات بیت کوین بسیار شبیه به نوسانات آمازون در 15 سال اول بود، یعنی هر 12 ماه شاهد اصلاحات 30٪ تا 50٪ خواهیم بود. در روزهای اولیه آمازون هیچ حمایت نهادی وجود نداشت. درحال حاضر چنین شرایطی برای بیت کوین وجود دارد… مردم در مورد مؤسساتی که مالک بیت کوین هستند صحبت می کنند. اما این درست نیست. آنها مالک هیچ یبیت کوینی نیستند و تا زمانی که کمیسیون بورس اوراق و بهادار در مورد آن تصمیم نگیرد، این اتفاق نخواهد افتاد».

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان