/ اخبار آلت کوین ها / نرخ توکن سوزی شیبا اینو (SHIB) حدود 900 درصد افزایش یافت

زمان مطالعه : 3 دقیقه

نرخ توکن سوزی شیبا اینو (SHIB) حدود 900 درصد افزایش یافت

به گزارش شیببرن Shibburn، نرخ توکن سوزی در شبکه به شدت افزایش یافته است. جدیدترین داده‌ها نشان می‌دهد که SHIB در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش ۹۱۰ درصدی توکن سوزی بوده است که یکی از بزرگترین جهش ها در این زمینه طی چند هفته گذشته بوده است.

نرخ توکن سوزی شیبا اینو (SHIB) حدود 900 درصد افزایش یافت

چند ماه گذشته شرایط برای شیبا اینو مناسب نبوده است و ارزش این توکن در پنج ماه گذشته به سرعت در حال کاهش بوده است. بخش بزرگی از این مشکل به کاهش حجم توکن سوزی مربوط می شود که به احیای SHIB در بازار کمک می کند. خوشبختانه، وضعیت اکنون در حال تغییر است. به گزارش شیببرن Shibburn، نرخ توکن سوزی در شبکه به شدت افزایش یافته است. جدیدترین داده‌ها نشان می‌دهد که SHIB در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش ۹۱۰ درصدی توکن سوزی بوده است که یکی از بزرگترین جهش ها در این زمینه طی چند هفته گذشته بوده است.

منبع:  TradingView

منبع:  TradingView

آدرس اصلی توکن سوزی که به 3963d ختم می‌شود، بیش از 5 میلیون توکن را از گردش حذف کرد و این بزرگترین سهم در میزان توکن سوزی Shiba Inu در 24 ساعت گذشته بود. قیمت چگونه واکنش نشان می دهد؟ متأسفانه، افزایش درصدی عظیم در حجم توکن سوزی اثری مشابه در بازار ایجاد نکرد. شیبا اینو به طور مداوم زیر سطح مقاومت اصلی در میانگین متحرک 21 روزه قرار دارد.

عملکرد افت قیمت نتیجه خروج گسترده سرمایه از بازار ارزهای دیجیتال و افت دارایی معامله گران خرد در صنعت دارایی های دیجیتال است. معامله‌گران و سرمایه‌گذاران از ابتدای سال جاری به سرعت دارایی خود را به فروش رسانده‌اند و دارایی‌های پرریسکی مانند Shiba Inu یکی از اولین ابزارهای سرمایه‌گذاری دیجیتالی بود که از کیف پول‌هایشان حذف شد. در زمان نگارش این مطلب شیبا اینو با قیمت 0.000009 دلار معامله می شود که زیر سطح روانی مهم 0.00001 دلار است. متأسفانه، مقدار توکن سوزی فعلی SHIB برای پوشش مازاد عرضه موجود کافی نیست، که به طور مداوم قیمت این میم توکن را پایین آورده است.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال استلار (XLM) چیست؟ و شبکه آن چگونه کار میکند؟

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین