/ اخبار NFT / غول رسانه های اجتماعی چین حساب های مرتبط با تجارت NFT را مسدود می کند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

غول رسانه های اجتماعی چین حساب های مرتبط با تجارت NFT را مسدود می کند

غول رسانه های اجتماعی چین حساب های مرتبط با تجارت NFT را مسدود می کند

حساب‌های درگیر با مبادلات NFT عمدتاً کوچک و متوسط هستند. با توجه به ممنوعیت همه جانبه ارزهای دیجیتال در چین، بیشتر معاملات NFT از طریق یوان چین انجام می شود.

بیت کوین تمام شد، NFT ها چطور؟

وی چت (WeChat)، ابر برنامه انحصاری که بیش از 1.2 میلیارد کاربر در چین دارد، بیش از ده حساب مرتبط با معامله NFT را ممنوع کرده است. این خبر توسط گلوبال تایمز (Global Times) رسانه دولتی چینی وابسته به پیپلز دیلی (People’s Daily ) گزارش شده است.

وی چت روز چهارشنبه گفت که این اقدام برای جلوگیری از سفته بازی حساب‌های کاربری و برنامه‌های کوچک و همچنین جلوگیری از خطرات مرتبط با معاملات ارزهای دیجیتال است. این غول رسانه های اجتماعی همچنین تاکید کرد که معامله NFT های دست دوم در این پلت فرم مجاز نیست.

در این رابطه بخوانید‌ : چگونه می توانیم هودلر بهتری باشیم؟

وی چت افزود: حساب‌های عمومی که از معاملات اولیه NFT پشتیبانی می‌کنند، باید مدرکی مبنی بر همکاری با شرکت‌های بلاک چین ثبت شده توسط اداره فضای مجازی چین ارائه کنند. برنامه های کوچک روی پلتفرم فقط از مجموعه های دیجیتالی به عنوان «هدایایی در بازار اولیه» و به عنوان بخشی از نمایشگاه های دیجیتال پشتیبانی می کنند.

وی چت، اقدامات خود را مطابق با نگرش جنگ طلبانه دولت چین دوبرابر کرد، و اظهار داشت: «در صورت شناسایی هرگونه سرپیچی یا مقابله، ممکن است حساب ها بر اساس میزان نقض ممنوع یا حذف شوند.»

معامله و ماینینگ بیت کوین که به وضوح در چین ممنوع است، اما NFT ها هنوز در یک منطقه نسبتا خاکستری با قوانین نامشخص قرار دارند. این دارایی ها که در چین به عنوان کلکسیون های دیجیتال شناخته می شوند، در بین جوانان محبوبیت پیدا می کنند.

چین صنعت NFT خود را غیرمرتبط با کریپتو میسازد

همانطور که قبلاً توسط کریپتو پوتیتو (CryptoPotato) در ماه ژانویه گزارش شده بود، چین آماده بود تا بازار NFT خود را به جای معامله با ارزهای رمزپایه با توکن های غیرمثلی مبتنی بر استاندارد گواهی دیجیتال توزیع شده (DDC) راه اندازی کند.

پلتفرم NFT که گواهی دیجیتال توزیع شده بی اس ان (BSN) نامیده می شود، طبق گزارش ها با ده زنجیره از جمله فیسکو بسکو (Fisco Bcos) که توسط وی بانک (WeBank) راه اندازی شده است، ادغام می شود. مشتریان فقط می توانند تراکنش های NFT را از طریق یوان چین تسویه کنند.

در ماه دسامبر، خبرگزاری دولتی چین، شین هوا (Xinhua)، اولین مجموعه دیجیتالی را منتشر کرد، مجموعی از 110001 کپی از عکس های منحصر به فرد از 11 مجموعه.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید