/ اخبار ارز دیجیتال / کاردانو با آرژانتین همکاری میکند!

زمان مطالعه : 1 دقیقه

کاردانو با آرژانتین همکاری میکند!

بنیاد کاردانو با همکاری با استان مرکزی Entre Ríos، پیشرفت قابل توجهی در پذیرش فناوری بلاک چین در آرژانتین رقم زد.

کاردانو با آرژانتین همکاری میکند!

بنیاد کاردانو با همکاری با استان مرکزی Entre Ríos، پیشرفت قابل توجهی در پذیرش فناوری بلاک چین در آرژانتین رقم زد.

پتانسیل رشد ارزدیجیتال در آرژانتین

این اتحاد استراتژیک نقطه عطفی برای هر دو طرف است. هدف کاردانو گسترش کسب و کار خود در آرژانتین و Entre Ríos به دنبال شریکی ماهر برای گسترش پذیرش بلاک چین در آرژانتین است.

مراسم رسمی امضای قرارداد بین فرماندار روجلیو فریگریو و رافائل فراگا از شرکت کاردانو، غوغایی در کشور آمریکای جنوبی به پا کرد. اگرچه جزئیات این همکاری فاش نشده است، اما گمانه زنی های گسترده ای وجود دارد.

در این رابطه بخوانید‌ : کیف پول قرارداد هوشمند چیست؟

صاحبان صنعت معتقدند که این امر می تواند شامل برنامه های آموزشی، تقویت اکوسیستم توسعه دهنده یا حتی کاوش در پروژه های آزمایشی برای خدمات دولتی در بلاک چین کاردانو باشد.

این حرکت کاملاً با ورود اخیر آرژانتین در زمینه کریپتوکارنسی سازگار است. رئیس جمهور خاویر مایلی، یکی از مدافعان دارایی های دیجیتال، از ابتکاراتی مانند قانونی کردن استفاده از ارزهای دیجیتال در قراردادها و همکاری با السالوادور برای درک پذیرش بیت کوین حمایت کرده است.

برای کاردانو، جذابیت آرژانتین غیرقابل انکار است. این کشور دارای جمعیتی آگاه از فناوری و دولتی است که فعالانه از رمزنگاری استقبال می کند. این زمین حاصلخیز فرصتی طلایی برای کاردانو فراهم می کند تا ردپای خود را در آمریکای لاتین، منطقه ای که شاهد رشد انفجاری بلاک چین است، گسترش دهد.

خطرات این مشارکت برای ADA

توکن ADA که در حال حاضر کمتر از رقبای خود معامله می شود، با یک مشارکت موفق می تواند اعتماد سرمایه گذاران را بازگرداند و ADA را به سمت قله های جدید سوق دهد. در حال حاضر، قیمت ADA تنها با 1.7 درصد افزایش در هفته گذشته به 0.45 دلار رسیده است.

با این حال، تانگو بدون اشتباهات احتمالی نیست. چارچوب‌های نظارتی برای ارزهای دیجیتال در آرژانتین هنوز در حال ساخت هستند و اینکه چگونه این موارد بر عملیات کاردانو تأثیر می‌گذارند، هنور مشخص نیست. علاوه بر این، موفقیت این مشارکت به پروژه های خاص آن بستگی دارد.

علیرغم این ابهامات، همکاری Cardano با Entre Ríos نشان دهنده یک توسعه امیدوارکننده برای هر دو طرف است. آرژانتین گامی مطمئن به سوی آینده ای مبتنی بر بلاک چین برمی دارد، در حالی که کاردانو جایگاهی استراتژیک را در بازار رو به رشد برای خود بدست می آورد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین