/ اخبار آلت کوین ها / سود باز سولانا با ریزش 11 درصدی قیمت، نزدیک به 440 میلیون دلار کاهش یافت

زمان مطالعه : 5 دقیقه

سود باز سولانا با ریزش 11 درصدی قیمت، نزدیک به 440 میلیون دلار کاهش یافت

قیمت سولانا (SOL) و سود باز (OI) آن در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است که نشان دهنده ریزش گسترده در بازار ارزهای دیجیتال است. با این حال، معامله گران همچنان خوش بین هستند و آن را یک "فرصت خوب" می دانند.

سود باز سولانا با ریزش 11 درصدی قیمت، نزدیک به 440 میلیون دلار کاهش یافت

سود باز در بازار سولانا Solana نسبت به روز قبل 21 درصد کاهش یافته و قیمت آن به سطحی که طی 30 روز گذشته مشاهده نشده بود رسیده است.

قیمت سولانا (SOL) و سود باز (OI) آن در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است که نشان دهنده ریزش گسترده در بازار ارزهای دیجیتال است. با این حال، معامله گران همچنان خوش بین هستند و آن را یک “فرصت خوب” می دانند.

طبق داده‌های CoinGlass، در 14 آوریل، OI سولانا به 1.62 میلیارد دلار رسید که تقریباً 21 درصد کمتر از روز گذشته است. OI ارزش کل تمام قراردادهای آتی معوق یا تسویه نشده را در صرافی ها اندازه گیری می کند.

در این رابطه بخوانید‌ : چگونه تتر USDT را به کیف پول متامسک اضافه کنیم؟

طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مطلب قیمت سولانا 136.54 دلار است و 11 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.

سود باز آتی سولانا در ابتدای این ماه به اوج خود در سال رسید. منبع: CoinGlass

سود باز آتی سولانا در ابتدای این ماه به اوج خود در سال رسید. منبع: CoinGlass

کاهش ناگهانی قیمت سولانا، موقعیت های خرید معامله گران به ارزش 36.55 میلیون دلار را از بین برد، و کسانی را که پیش بینی می کردند افزایش قیمت پیش از هاوینگ بیت کوین BTC در 20 آوریل رخ خواهد داد، ناامید کرد.

10 ارز دیجیتال برتر نیز کاهش قابل توجهی داشته اند. ریپل XRP بیشترین ریزش را با 12.12 درصد در 24 ساعت گذشته تجربه کرده است. دوج کوین DOGE پس از آن با کاهش 10.86٪ قرار دارد، در حالی که کاردانو ADA ریزش 10.20 درصدی را ثبت کرد.

مشخص نیست که این رکود تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، با این حال معامله گران چشم انداز نسبتا مثبتی را برای بازار آلت کوین ها پیش بینی می کنند.

کاهش قیمت ها در بازار باعث شد تا معامله‌گر برجسته GCR Classic پس از یک سال سکوت خود را بشکند و در 14 آوریل توصیه کرد که در حال حاضر “فرصت خوبی برای خرید توکن‌هایی با پتانسیل رشد بالا” است.

منبع: GCR

منبع: GCR

در همین حال، در یک پست X در 13 آوریل، کارآفرین ارزهای دیجیتال، Kyle Chasse به دنبال کنندگان خود گفت که “احتمالاً تا دوشنبه شاهد افزایش 20 تا 30 درصدی آلت کوین ها خواهیم بود.”

اگرچه شرکت گلسنود Glassnode اظهار داشت که ممکن است اینطور نباشد. این نشان می دهد که کاهش بیت کوین در “فازهای سرخوشی” قبلی بسیار بدتر بوده است، که بسیاری از معامله گران از آن به عنوان شاخصی برای بقیه بازار استفاده می کنند.

گلسنود با انتشار پستی در 12 آوریل توضیح داد که در طول مراحل سرخوشی قبلی، اصلاحات قیمت اغلب از 25٪ فراتر رفته است. با این حال، در بازار فعلی، تنها دو کاهش اخیر در حدود 10 درصدt از زمان ثبت بالاترین رکورد در تاریخ 5 مارس رخ داده است.

این ریزش پس از آن صورت می گیرد که در چند وقت اخیر مشکلات متعددی در مورد شبکه سولانا گزارش شده است.

در 9 آوریل، کوین تلگراف گزارش داد که ازدحام در بلاک چین سولانا، چندین پروژه را مجبور به به تعویق انداختن تاریخ راه اندازی کرد. توسعه دهندگان سولانا می گویند که تا 15 آوریل در حال کار بر روی رفع مشکلات هستند.

کاربران بلاک چین سولانا مشکلات فزاینده ای را در مورد ازدحام شبکه و خطاهای تراکنش طی چند هفته اخیر گزارش کردند. پروژه‌های جدید، به‌ویژه پروژه‌هایی که برای راه‌اندازی توکن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنند، تصمیم گرفتند تا زمانی که مشکلات فنی برطرف نشود، صبر کنند.

همچنین بخوانید : صرافی غیرمتمرکز Vela Exchange چیست؟

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید