ثروتمندترین نهنگ های اتریوم در سرتاسر جهان با سرعت بالایی در حال جمع آوری دو آلت کوین صعودی هستند در حالی که اکثر توکن های بازار به ریزش خود ادامه می دهند.

طبق گزارش ویل استیتز (WhaleStats) در هفته گذشته 1000 آدرس برتر اتریوم (ETH)، پس از اتریوم و استیبل کوین های یو اس دی کوین (USDC) و تتر (USDT)، توکن های پالیگان (MATIC) و چینلینک (LINK) را بیش از سایر دارایی های دیجیتال خریداری کرده اند.

پالیگان یک راه‌حل مقیاس‌ پذیری بلاکچین (blockchain) است که برای امکان پذیرش گسترده برنامه‌ های غیرمتمرکز در بلاکچین اتریوم طراحی شده است. توکن اصلی آن یعنی ماتیک (MATIC)، در حال حاضر با قیمت 2.33 دلار معامله می شود که نسبت به قیمت یک ماه پیش بیش از 17 درصد افزایش یافته است.

یک نهنگ اتریوم طی یک تراکنش بیش از 15.2 میلیون دلار توکن ماتیک را در یک معامله خریداری کرد. طبق آمار ویل استیتز، میانگین خرید ماتیک در بین 1000 نهنگ برتر اتریوم حدود 530000 دلار است.

ویل استیتز، این هفته چینلینک و همچنین لایت کوین (LTC) را به عنوان پرمعامله ترین توکن ها در میان 1000 والت برتر اتریوم معرفی کرد.

چینلینک یک سرویس اوراکل غیرمتمرکز است که قراردادهای هوشمند را به هم متصل می کند و به هر بلاکچین امکان دسترسی به داده های واقعی را می دهد. توکن اصلی این شبکه یعنی لینک (LINK)، در زمان نگارش این مطلب با قیمت 26.45 دلار معامله می شود که نسبت به قیمت یک ماه پیش، بیش از 34.7 درصد افزایش یافته است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *