/ اخبار آلت کوین ها / 2 تریلیون شیبا اینو طی هفته گذشته از اکسچنج ها خارج شده است

زمان مطالعه : 3 دقیقه

2 تریلیون شیبا اینو طی هفته گذشته از اکسچنج ها خارج شده است

در پی کاهش قیمت شیبا، سرمایه گذاران 2 تریلیون توکن را از صرافی ها خارج کرده اند. علی مارتینز (Ali Martinez) تحلیلگر بازار فاش کرد که بین 20 تا 27 آگوست، 2 تریلیون توکن SHIB از صرافی ها خارج شده است.

2 تریلیون شیبا اینو طی هفته گذشته از اکسچنج ها خارج شده است

جریان خروجی شیبا اینو Shiba Inu از صرافی ها علیرغم کاهش قیمت آن، به ۲ تریلیون توکن در یک هفته رسید.

شیبا اینو در لیست دارایی های پرطرفدار بازار ارزهای دیجیتال باقی مانده است که عمدتا به دلیل راه اندازی شیباریوم Shibarium و پیشرفت های اخیر پیرامون راهکار مقیاس پذیری لایه-2 است.

در حالی که تیم توسعه دهنده Shiba Inu به کار بر روی افزایش پایداری و مقیاس‌پذیری شیباریوم ادامه می‌دهد، تاثیر در راه اندازی مجدد عمومی روی قیمت SHIB تأثیر منفی گذاشت.

جریان خروجی شیبا اینو از صرافی ها

در پی کاهش قیمت شیبا، سرمایه گذاران 2 تریلیون توکن را از صرافی ها خارج کرده اند.

علی مارتینز (Ali Martinez) تحلیلگر بازار فاش کرد که بین 20 تا 27 آگوست، 2 تریلیون توکن SHIB از صرافی ها خارج شده است.

وی نمودار سنتیمنت Santiment را به اشتراک گذاشت که نشان دهنده عرضه شیبا اینو در صرافی ها است. این نمودار همچنین حاوی داده‌های مربوط به جریان خروجی ثبت شده از 6 تا 27 آگوست است.

طبق نمودار، بیشترین خروجی SHIB از صرافی ها در 23 آگوست رخ داد که در آن روز نزدیک به 840 میلیارد SHIB از صرافی های کریپتو خارج شد.

لازم به ذکر است که تقریباً 762.25 میلیارد SHIB در 22 آگوست از صرافی ها خارج شده است. نمودار همچنین نشان می دهد که بیش از 110 میلیارد توکن SHIB از کیف پول های ناشناس در 21 آگوست منتقل شده است.

پیامدهای احتمالی

در حالی که انگیزه پشت این جریان‌های خروجی مشخص نیست اما نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران قصد دارند دارایی‌های خود را برای بلندمدت نگه دارند. این می تواند به افزایش قیمت کمک کند، زیرا فشار فروش را کاهش می دهد.

برخی معتقدند که سرمایه گذاران توکن های شیبا اینو را به آدرس های شیباریوم منتقل می کنند.

تولید بلاک در شبکه L2 از سر گرفته شده است. بلاک چین Shiba Inu L2 آخر هفته گذشته در GeckoTerminal و Coingecko فعال شد. قابل ذکر است، تیم اخیراً اعلام کرد که این شبکه اکنون برای استفاده عمومی در دسترس است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش تتر به مارکت نیپوتو مراجعه نمایید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین