/ اخبار بیت کوین / شرکت ماینینگ گرینیج (Greenidge) قصد دارد عملیات ماینینگ خود را به کارولینای جنوبی گسترش دهد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

شرکت ماینینگ گرینیج (Greenidge) قصد دارد عملیات ماینینگ خود را به کارولینای جنوبی گسترش دهد

شرکت ماینینگ گرینیج (Greenidge) قصد دارد عملیات ماینینگ خود را به کارولینای جنوبی گسترش دهد

شرکت ماینینگ بیت کوین (Bitcoin) گرینیج جنریشن (Greenidge Generation) اعلام کرد که از سال جاری در کارولینای جنوبی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

 

گرینیج در اطلاعیه روز جمعه گفت که در یک مرکز ماینینگ کریپتو با تولید کربن خنثی در شهر اسپارتانبرگ فعالیت خواهد کرد. این شرکت افزود قرارداد اجاره نامه 10 ساله را در (LSC Communications) کارولینای جنوبی امضا کرده و قصد دارد فعالیت ماینینگ خود را در اواخر سال 2021 یا اوایل 2022 آغاز کند.

 

به گفته گرینيج ، اين مكان قادر به جذب 80 مگاوات برق است كه دو سوم آن از منابع كربن صفر از جمله انرژي هسته اي توليد مي شود. مدیر عامل گرینیج گفت که این اقدام گامی به سوی صنعت ماینینگ سبز در ایالات متحده است.

 

این شرکت در حال حاضر دارای نیروگاهی برای فعالیت خود در نیویورک است که قصد دارد تا سال 2022 توان آن را به 85 مگاوات افزایش دهد. علیرغم اینکه گرینيج قصد خود برای توليد ارز دیجیتال با انرژی سبز را اعلام کرد ، دوستداران محيط زيست ادعا كرده اند كه این شرکت فقط از استفاده از زغال سنگ در عملیات ماینینگ خود به گاز طبیعی روی آورده است.

 

در این حین بسیاری از شرکت ها که از سرکوب قانونی در چین فرار کرده اند برای ادامه فعالیت خود به تگزاس مهاجرت کرده اند. شرکت ماینینگ بلاکور (Blockware) روز پنجشنبه اعلام کرد که در حال گسترش فعالیت خود در کنتاکی است که کمترین هزینه انرژی صنعتی را در ایالات متحده دارد.

 

ترجمه شده توسط مله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین