/ اخبار بیت کوین / مدیرعامل مایکرواستراتژی: بیت کوین به میلیون ها دلار خواهد رسید

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مدیرعامل مایکرواستراتژی: بیت کوین به میلیون ها دلار خواهد رسید

مدیرعامل مایکرواستراتژی: بیت کوین به میلیون ها دلار خواهد رسید

به نظر نمی‌ رسد کاهش اخیر قیمت‌ ها در بازار ارزهای دیجیتال، مدیر عامل میلیاردر شرکت فناوری مایکرواستراتژی را نگران نکرده است. مایکل سیلر حتی در شرایطی که ارز دیجیتال مورد علاقه‌ اش در تلاش است تا سطح  30000 دلار را حفظ کند، پیش‌ بینی جسورانه دیگری برای بیت‌ کوین انجام داد.

این مدیر اجرایی از سال 2020 شروع به ذخیره بیت کوین کرد و آن را ادامه داد و استراتژی او یعنی خرید و نگهداری بزرگترین ارز دیجیتال جهان همچنان ثابت است.

پیش بینی جسورانه مایکل سیلر

به دلیل خریدهای بی‌ شمار بیت‌ کوین (BTC)، شرکت هوش تجاری مایکرواستراتژی با 129218 بیت‌ کوین همچنان بزرگترین دارنده این ارز دیجیتال است.

در این رابطه بخوانید‌ : میپل فایننس چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

این شرکت در حال حاضر از خرید بیت کوین خود در ضرر است با این حال، سیلر اطمینان داده است هیچ قیمتی وجود ندارد که در آن دارایی های بیت کوین مایکرواستراتژی لیکویید شود. حتی در شرایطی که ارزش بازار تریلیون ها دلار کاهش یافته است، او و شرکتش با صبر و حوصله بیت کوین خود را نگه می دارند.

سیلر طی مصاحبه ای با Yahoo Finance Live گفت:

هیچ هدف قیمتی وجود ندارد. من انتظار دارم که بیت کوین به میلیون ها دلار برسد. پس صبر می کنیم و منتشر این اتفاق در آینده خواهیم بود.

بیت کوین، آینده پول؟

تاثیر مخرب توکن ترا (LUNA) و دلار ترا (UST) ضربه بزرگی بود که اعتماد سرمایه گذاران را از بین برد. به گفته سیلر، این رویداد تلاش‌ ها برای قانونگذاری استیبل کوین‌ ها و توکن‌ های امنیتی را افزایش می دهد.

مدیر اجرایی شرکت نرم افزاری فهرست شده در نزدک همچنین معتقد است که قانونگذاری پس از آن در واقع برای صنعت کریپتو خوب خواهد بود. در نهایت، وقتی شرایط آرام شد، مردم متوجه خواهند شد که بیت کوین از هزاران رمزارز موجود برتر است. زمانی که مردم بفهمند چرا بیت کوین بر هر چیز دیگری برتری دارد، آنگاه موسسات با مبالغ هنگفتی وارد بازار بیت کوین خواهند شد.

مدیر اجرایی مایکرواستراتژی همچنین تایید کرد که بیت‌ کوین، آینده پول است، اما برای افزایش توانایی آن برای دستیابی به میلیاردها میلیارد تراکنش، باید یک لایه پایه، از لحاظ اخلاقی، اقتصادی و فنی و یک لایه دوم مانند شبکه لایتنینگ وجود داشته باشد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین