/ اخبار آلت کوین ها / ریزش قیمت شیبا اینو بعد از جا به جایی 2.3 میلیارد دلار شیبا اینو از والت یک نهنگ

زمان مطالعه : 5 دقیقه

ریزش قیمت شیبا اینو بعد از جا به جایی 2.3 میلیارد دلار شیبا اینو از والت یک نهنگ

ریزش قیمت شیبا اینو بعد از جا به جایی 2.3 میلیارد دلار شیبا اینو از والت یک نهنگ

یک نهنگ 2.3 میلارد دلار توکن شیبا(SHIB) را به چهار والت مختلف ارسال کرد.پس از انجام این تراکنش ها از والت این نهنگ که خرید 3.400 دلاری ماه آگوست را به 1.55 میلیارد دلار تبدیل کرده بود، قیمت شیبا اینو 11 درصد کاهش یافت.

سه شنبه، این نهنگ 10.000.000.100.000 شیبا را به چهار والت مختلف جا به جا کرد. ارزش هر تراکنش حدود 586 میلیون دلار و مجموعا حدود 2.3 میلیارد دلار بود.

پس از اینکه والت برای اولین بار شناسایی شد، کاربران حدس زدند با توجه به عدم فعالیت از سال گذشته، صاحب والت ممکن است کلید خصوصی آن را فراموش یا گم کرده باشد.

زمانی که این نهنگ شروع به فروش کرد، این تراکنش ها باعث ایجاد ترس در بازار شد و سرمایه گذاران آن در حال آماده شدن برای فروش هستند. این نهنگ صاحب درصد بزرگی از منابع شیبا بود که می توانست با هرگونه فروش و تبدیل آن به نقدینگی باعث ریزش سنگین قیمت شود.

جیکوب اوراکل(Jacob Oracle) تحلیلگر مالی در توییتی نوشت: اگر او(نهنگ) تصمیم به فروش توکن های شیبای خود می گرفت، قیمت این توکن با 99.99 درصد کاهش به صفر می رسید.

طبق داده های کوینگکو(CoinGecko): این اقدام منجر به حرکت نزولی در قیمت شد و باعث شد شیبا از سقف تاریخی هفت روز گذشته خود 31.2 درصد و در 24 ساعت گذشته 10.8 درصد ریزش داشته باشد.

طبق داده های کوین مارکت کپ(CoinMarketCap) با وجود 10 والت که تقریبا 72 درصد از کوین های در گردش را در اختیار دارند، مالکیت شیبا متمرکز شده است.

کیف پول اصلی این نهنگ در حال حاضر بیش از 1.8 میلیون دلار شیبا را در اختیار دارد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)