/ اخبار اکسچنج ها / 2 میلیون نفر در لیست انتظار والت رمزارز رابین هود

زمان مطالعه : 5 دقیقه

2 میلیون نفر در لیست انتظار والت رمزارز رابین هود

2 میلیون نفر در لیست انتظار والت رمزارز رابین هود

پلتفرم رابین هود (Robinhood) اعلام کرد به تازگی والت رمزارز خود را راه اندازی کرده است و در حال حاضر دو میلیون کاربر در لیست انتظار آن قرار دارند.

رابین هود، شرکت ارائه دهنده خدمات مالی با یک برنامه معاملاتی محبوب، اخیرا والت رمزارز خود را راه اندازی کرده است.

یکی از مدیران ارشد این شرکت در مصاحبه ای خاطرنشان کرد که بسیاری از مشتریان مشتاق هستند محصول جدید را استفاده کنند.

در این رابطه بخوانید‌ : بهترین ابزارها برای ترید ارزدیجیتال در سال ۲۰۲۴

ارائه قابلیت های بیشتر در زمینه خدمات کریپتو در برنامه رابین هود

اخیرا گزارش شده که با وجود افزایش تعداد کاربرانی که با دارایی ها دیجیتال سروکار دارند، کاربران پلتفرم رابین هود به سرعت در حال افزایش هستند.

جدا از والت دارایی های دیجیتال موجود برای سرمایه‌ گذاران در برنامه رابین هود، ویژگی‌ های بیشتری که توسط این شرکت ارائه شده، شامل هدایای ارز دیجیتال و قابلیت پرسش و پاسخ است. پرسش و پاسخ به کاربران رابین هود دسترسی به نقشه راه و دانش داخلی به کار گرفته شده در مسیر کسب و کار شرکت را ارائه می دهد.

وی افزود که این شرکت در واقع از طریق همکاری مستمر با جامعه و مشتریان خود اطمینان حاصل می کند که کیفیت محصولاتش، خواسته های مصرف کنندگان را برآورده می کند.

فهرست کردن شیبا اینو

رابین هود در خصوص برنامه‌ هایی برای فهرست کردن شیبا اینو (SHIB) اعلام کرد که آگاه است این یکی از انتظارات کاربران از این پلتفرم است.

با این حال خاطرنشان کرد که فهرست‌ کردن این توکن در زمان مناسب مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این شرکت برای اطمینان از اینکه بهترین تجربه را در به دست آوردن مزایای مرتبط با دارایی‌ های دیجیتال به مشتریانش ارائه می‌ کند، به طور سیستماتیک فقط خدمات سازنده را ارائه داده است.

مدیر ارشد رابین هود گفت در حال حاضر هدف این پلتفرم در ارائه خدمات ارزهای دیجیتال این است که بهترین ها را در دسترس کاربران قرار داده و اطمینان حاصل کند که این کار به ارزان ترین روش ممکن انجام می شود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید