/ اخبار اکسچنج ها / صرافی بیت مکس 1.5 میلیون توکن BMEX را به کاربران ایردراپ کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

صرافی بیت مکس 1.5 میلیون توکن BMEX را به کاربران ایردراپ کرد

صرافی بیت مکس 1.5 میلیون توکن BMEX را به کاربران ایردراپ کرد

بیت مکس (BitMEX) ارز دیجیتال خود به نام (BMEX) را عرضه کرده و همچنین 1.5 میلیون توکن بومی خود را به برخی از کاربرانش هدیه داد.

بیت مکس، پلتفرم محبوب معاملات مشتقات ارزهای دیجیتال، به تازگی 1.5 میلیون توکن (BMEX) که توکن را به کاربران قدیمی و جدید خود ارسال کرده است.

بیت مکس اشاره کرد که این توکن ها بر اساس فعالیت های قبلی کاربران در صرافی به آن ها هدیه داده شده است.

در این رابطه بخوانید‌ : اسلشینگ (Slashing) چیست؟ و چگونه میتوان از آن در امان ماند؟

بیت مکس در اوایل ماه دسامبر اعلام کرد که ارز دیجیتال بومی خود را راه اندازی می کند و وعده داده بود که بخش قابل توجهی از توکن ها را به کاربران تایید شده خود ارسال کند.

توکن (BMEX) بر روی بلاکچین (blockchain) اتریوم (ETH) ساخته شده است، حداکثر عرضه آن 450 میلیون توکن و دوره عرضه آن حداکثر تا پنج سال است. این توکن‌ ها برای پاداش دادن به کاربران قدیمی و جدید استفاده می‌ شوند و به آن‌ها اجازه می‌ دهد تا در کارمزد معاملات خود 15 درصد تخفیف دریافت کنند.

امتیازات انحصاری برای دارندگان توکن

علاوه بر این، دارندگان توکن چندین امتیاز انحصاری دریافت خواهند کرد که شامل بلیط VIP برای رویدادهای ورزشی، خدمات VIP برای کاربرانی که بیش از 500000 توکن (BMEX) دارند، دسترسی انحصاری به محصولات و شرایطی برای استفاده از خدمات آینده است.

دارندگان (BMEX) همچنین می‌ توانند دسترسی رایگان به دوره‌ های آکادمیک بیت مکس و کانال‌ های اجتماعی خصوصی، افزایش نرخ بازده سپرده‌ های بیت مکس ارن (BitMEX EARN) و تخفیف‌ های کارمزد در معاملات اسپات اکسچنج بیت مکس را که انتظار می‌ رود در سه ماهه دوم 2022 راه‌اندازی شود، دریافت کنند.

سرمایه گذاران از اول فوریه تا زمانی که معاملات توکن ها که قرار است در اوایل سه ماهه دوم سال و پس از راه اندازی معاملات اسپات اکسچنج بیت مکس آغاز شود، می توانند توکن های (BMEX) خود را سهامگذاری کنند.

این اکسچنج اعلام کرد که قصد دارد هر سه ماه یکبار توکن های بومی خود را بسوزاند تا سودمندی اش را برای سرمایه گذاران افزایش دهد. این توکن به شرکت اجازه می دهد خدمات خود را گسترش دهد و کاربران جدید را جذب کند.

الکساندر هوپتنر (Alexander Höptner)، مدیرعامل بیت مکس، در این باره گفت:

اگرچه این یک نقطه عطف بزرگ برای کاربران بیت مکس است، مهم است که در نظر داشته باشیم ما تازه در ابتدای مسیر خود هستیم. کریپتو هسته اصلی یک تغییر عظیم از دنیای آنالوگ به دیجیتال است. (BMEX) توکنی برای طرفداران واقعی بازار رمزارز است و سوختی است که ما از آن برای گسترش اکوسیستم بیت مکس استفاده می کنیم.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : شبکه Starknet چیست؟ معرفی پروژه و توکن STRK


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین