/ عمومی / دونالد ترامپ : بازار ارزهای دیجیتال بسیار خطرناک است

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

دونالد ترامپ : بازار ارزهای دیجیتال بسیار خطرناک است

دونالد ترامپ : بازار ارزهای دیجیتال بسیار خطرناک است

دونالد ترامپ (Donald Trump)، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، به ارزهای دیجیتال علاقه ای ندارد، او در دوران ریاست جمهوری خود نیز به وضوح به این موضوع اشاره کرده بود. اکنون او هشدار دیگری داده است و مدعی است که بازار کریپتو «بسیار خطرناک» است. او طی مصاحبه ای بیان کرد:

«خب، من هرگز به ارزهای دیجیتال علاقه ای نداشتم و ترجیح می دهم دلار داشته باشم، زیرا از نظر من ارز باید دلار باشد. اما این فناوری هروز بیشتر از قبل وسعت پیدا می کند و هیچ کس به آن توجه نمی کند. احتمالا در آینده شاهد انفجار آن هستیم، انفجاری که تا اکنون مثل آن را ندیده ایم. این صنعت بسیار خطرناک است.»

برخلاف سایر افراد، ترامپ تحلیل خاصی برای ادعای خود ارائه نکرد، او فقط گفت که بازار کریپتو با سرعت زیادی در حال گسترش است و به نظر می‌رسد هیچ‌کس به آن توجه نمی کند. او در آگوست امسال، اعلام کرده بود که آینده ناگواری در انتظار صنعت کریپتو است و در ماه ژوئن، نیز بیت کوین را کلاهبرداری نامید.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال نات کوین (NOT) چیست؟ توکن GameFi مبتنی بر تلگرام

ترامپ: توکن ملانیا ترامپ آینده‌ی روشنی دارد

هنگامی که از رئیس جمهور سابق در مورد راه اندازی توکن NFT ملانیا ترامپ سوال شد، پاسخ داد: NFT ملانیا آینده روشنی دارد و توضیح داد:«او در ابن زمینه عالی خواهد بود، و استعداد عالی دارد. مردم نیز عاشق بانوی اول سابق خود هستند، آنها واقعاً دوستش دارند.»

امید است بازار کریپتو، تقریبا پس از سه هفته روند نزولی که منجر به افت 20 تا 30 درصدی اکثر توکن‌های کریپتو شد، بهبود یابد. بیت کوین در حال حاضر بالای 49،000 دلار معامله می شود در حالی که اتر نیز منطقه حمایت 4،000 دلاری را پس گرفته است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید