/ اخبار بیت کوین / کارمزد شبکه بیت کوین (BTC) افزایش یافت

3 ماه پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

کارمزد شبکه بیت کوین (BTC) افزایش یافت

ویل کلمنت Will Clemente، تحلیلگر ارزهای دیجیتال اعلام کرد کارمزد شبکه بیت‌کوین به بالاترین سطح خود از زمان هیجانات پیرامون اوردینال در اوایل سال جاری در می 2023 رسیده است.

کارمزد شبکه بیت کوین (BTC) افزایش یافت

قیمت بیت کوین زیر سطح 37000 دلار قرار دارد و بیت کوین (BTC) اخیراً با فشار فروش توسط برخی نهنگ ها مواجه شده است. از سوی دیگر، کارمزد تراکنش های شبکه بیت کوین به رشد خود ادامه داده است.

ویل کلمنت Will Clemente، تحلیلگر ارزهای دیجیتال اعلام کرد کارمزد شبکه بیت‌کوین به بالاترین سطح خود از زمان هیجانات پیرامون اوردینال در اوایل سال جاری در می 2023 رسیده است.

این تحلیلگر افزود در حالی که کارمزد تراکنش ها کمی افزایش یافته با این حال، کارمزدهای بالاتر به افزایش انگیزه استخراج کمک می کند و در نهایت امنیت شبکه را تقویت می کند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال مانا (MANA) چیست؟

در زمان نگارش این مطلب قیمت بیت کوین 36706 دلار و کمی بالاتر از حمایت کلیدی 36400 دلار قرار دارد. علی مارتینز، تحلیلگر کریپتو می گوید که اگر بیت کوین این سطح حمایت را از دست بدهد، قیمت به راحتی می تواند 15 تا 20 درصد اصلاح شده و به 30000 دلار کاهش یابد.

بازار مشتقات بیت کوین

کلمنت اظهار داشت روند قابل توجه و مثبت در ساختار بازار، کاهش مداوم درصد قراردادهای آتی بیت کوین با وثیقه BTC/crypto طی نزدیک به سه سال گذشته است که از 70 درصد به سطح فعلی 25 درصد کاهش یافته است.

هنگامی که یک موقعیت خرید در بیت کوین با بیت کوین به عنوان وثیقه نگهداری می شود، ریزش بازار خطر لیکویید را افزایش می دهد، زیرا ارزش وثیقه همزمان با سود و زیان (PnL) کاهش می یابد. با این حال، با توجه به اینکه قراردادهای آتی در حال حاضر عمدتاً با دلار وثیقه گذاری می شوند، بازار کمتر مستعد لیکویید شدن های آبشاری قابل توجه است. این موضوع احتمال لیکویید در مقیاس بزرگ را کاهش می دهد، اگرچه آن را به طور کامل از بین نمی برد.

تحلیلگر دیگری به نام Faibik معروف به CaptainFaibik ارزیابی کاملی از مسیر قیمت بیت کوین انجام داد و هدف 50000 دلاری را برای این دارایی دیجیتال تعیین کرد. بر اساس این تحلیل اگر بیت کوین برای دو ماه آینده محدوده بین 34000 تا 38000 دلار را حفظ کند، احتمال افزایش قیمت تا اواسط فوریه وجود دارد و تا اواخر مارس 2024 به مرز 50000 دلار می رسد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید