/ اخبار آلت کوین ها / مدیرعامل Devere در حال خرید بیت کوین همزمان با افت قیمت

زمان مطالعه : 7 دقیقه

مدیرعامل Devere در حال خرید بیت کوین همزمان با افت قیمت

مدیر Devere Group گفت: من معتقدم که علیرغم ریزش های اخیر، روند بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی صعودی است. به همین دلیل من کاهش قیمت فعلی را یک تخفیف می بینم.

مدیرعامل Devere در حال خرید بیت کوین همزمان با افت قیمت

مدیرعامل Devere Group، یک شرکت مشاوره مالی و مدیریت دارایی، دلایل متعددی را برای خرید بیت کوین (BTC) ارائه کرده است. او گفت: من معتقدم که با وجود آشفتگی‌ های اخیر، روند بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بزرگ صعودی است.

نایجل گرین (Nigel Green) توضیح می دهد که چرا در حال خرید بیت کوین است

نایجل گرین، مدیر عامل شرکت مشاوره مالی و مدیریت دارایی Devere Group، تایید کرده که در حال خرید بیت کوین در کف قیمتی است. این مدیر اجرایی در یک پست وبلاگی دلایل مختلفی برای خرید بیت کوین بیان کرد. وی افزود:

من مانند بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال، در حال خرید در کف قیمتی هستم. من از این نوسانات کوتاه مدت برای دریافت سودهای بلندمدت استقبال می کنم.

در این رابطه بخوانید‌ : تفاوت صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX) ارز دیجیتال در چیست؟

گرین در ادامه، دلایل خود برای خرید بیت کوین را گفت: یک دلیل این است که من فعالیت نهنگ ها را دنبال می‌ کنم و خاطرنشان کرد که نهنگ‌ ها سرمایه‌ گذارانی هستند که دارایی‌ و پتانسیل کافی برای تغییر بازار را دارند.

وی ادامه داد: در هفته‌ های اخیر نهنگ‌ ها در حال فروش دارایی های خود و ایجاد وحشت در بین کاربران شدند و  این موضوع به آن ها اجازه می‌ دهد تا بیشتر و ارزان‌ تر خرید کنند.

مدیر عامل Devere اظهار داشت: من احساس می کنم که آنها در حال آماده شدن برای خرید هستند.

همچنین، اتفاقات دیگری نیز در جریان است. در 30 روز گذشته به تعداد والت های جدیدی که بین 10000 تا 100000 بیت کوین دارند 103 عدد اضافه شده است.

گرین تاکید کرد که کاهش قیمت یک فرصت خرید است.

وی افزود: من مانند بسیاری از شرکت‌ های بزرگ، موسسات مالی، دولت‌ ها، دانشگاه‌ های معتبر و اسطوره‌ های سرمایه‌ گذاری، مطمئنم که ارزهای دیجیتال آینده اجتناب‌ ناپذیر سیستم مالی هستند.

گرین معتقد است: در دنیای مبتنی بر فناوری، داشتن ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز منطقی است. علاوه بر این، در حالی که عرضه در حال کاهش می باشد، پذیرش و تقاضا همیشه در حال افزایش است.

مدیر Devere Group نتیجه گیری کرد: من معتقدم که علیرغم ریزش های اخیر، روند بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی صعودی است. به همین دلیل من کاهش قیمت فعلی را یک فرصت خرید با تخفیف می بینم.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش بایننس کوین برای شما فراهم شده است.

همچنین بخوانید : گس فی چیست؟ و چرا اهمیت دارد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید