/ اخبار اکسچنج ها / بیتمکس برداشت های سریع را به 5 بیت کوین در هر تراکنش افزایش می دهد

زمان مطالعه : 3 دقیقه

بیتمکس برداشت های سریع را به 5 بیت کوین در هر تراکنش افزایش می دهد

اکنون، کاربران می‌توانند هر ساعت یک‌بار بیت‌کوین را با ویژگی جدید عرضه شده برداشت کنند. طبق آخرین پست BitMEX، کاربران می توانند در هر تراکنش تا 5 بیت کوین برداشت کنند. این تراکنش ها در فواصل 15 دقیقه ای پردازش می شوند.

بیتمکس برداشت های سریع را به 5 بیت کوین در هر تراکنش افزایش می دهد

بیتمکس BitMEX، یکی از صرافی های برجسته ارزهای دیجیتال در بریتانیا، اخیراً ویژگی برداشت سریع خود را راه اندازی کرده است. این پلتفرم پیش از این فقط از یک بار برداشت در روز پشتیبانی می کرد.

اکنون، کاربران می‌توانند هر ساعت یک‌بار بیت‌کوین را با ویژگی جدید عرضه شده برداشت کنند. طبق آخرین پست BitMEX، کاربران می توانند در هر تراکنش تا 5 بیت کوین BTC برداشت کنند. این تراکنش ها در فواصل 15 دقیقه ای پردازش می شوند.

این صرافی در چند ماه گذشته ویژگی‌های جدیدی را پیرامون عملکرد برداشت خود عرضه کرده است. با ارائه آخرین نسخه، BitMEX به جایگاه برجسته ای در بازار دست یافته است. با این حال، این پلتفرم همچنان امنیت کاربر را اولویت اصلی خود می داند.

در همین راستا بیتمکس به اجرای ویژگی برداشت یک باره در روز در برداشت‌های بزرگ ادامه می‌دهد. این قانون همچنین برای تراکنش هایی که نیاز به امنیت بیشتری دارند، باقی خواهد ماند. علاوه بر به اشتراک گذاشتن این خبر، در پست جدید BitMEX اشاره شده است:

عملکرد تسریع برداشت بر اساس اولویت اول انجام می شود. در برخی موارد، ممکن است وجوه BitMEX در کیف پول آنلاین تمام شود. در صورت وقوع چنین وضعیتی، پلتفرم برداشت‌های باقی‌مانده را در ساعت 13:00 UTC پردازش می‌کند.

هر درخواست برداشت منوط به بررسی امنیتی است که می تواند از تسریع 100٪ آنها جلوگیری کند. از سوی دیگر، برداشت‌های تایید شده که واجد شرایط سریع هستند، توسط کاربر قابل لغو هستند.

بیتمکس به عنوان یک پلتفرم معاملاتی همتا به همتا برای محصولات کریپتو، به سرمایه گذاران کمک می کند تا به بازارهای مالی جهانی دسترسی پیدا کنند.  HDR Global Trading Limited مالک این پلتفرم است و دارای کارشناسانی با 40 سال تجربه است. همچنین ابزارهای پشتیبانی و یک API برای کمک به کاربران برای ساده سازی تراکنش ها ارائه می دهد.

 

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش کاردانو (آدا) به مارکت نیپوتو مراجع کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)