/ اخبار ارز دیجیتال / شرکت Boyaa Interactive حدود 100 میلیون دلار در بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری خواهد کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

شرکت Boyaa Interactive حدود 100 میلیون دلار در بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری خواهد کرد

در حال حاضر، انتظار می‌رود که تقریباً 45 میلیون دلار به خرید بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) و بیش از 10 میلیون دلار برای خرید تتر (USDT) و یو اس دی کوین (USDC) اختصاص داده شود.

شرکت Boyaa Interactive حدود 100 میلیون دلار در بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری خواهد کرد

شرکت چینی Boyaa Interactive اعلام کرد که قصد دارد 100 میلیون دلار در ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) سرمایه گذاری کند.

بزرگترین شرکت بازی های تخته ای و کارتی چین، Boyaa Interactive برنامه خود را برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال اعلام کرد.

بویا اینترکتیو Boyaa Interactive یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بازی چین است و در بورس هنگ کنگ نیز معامله می‌شود. این شرکت در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که قصد دارد در ارزهای دیجیتال به ویژه بیت‌کوین و اتریوم سرمایه‌گذاری کند.

در این رابطه بخوانید‌ : بیت‌کوین کش چیست؟ و چه تفاوتی با بیت کوین دارد؟

اگرچه چین موضع مخالف خود را در قبال بیت کوین و ارزهای دیجیتال حفظ می کند، پذیرش کریپتو در این کشور همچنان در حال افزایش است.

اقدام Boyaa Interactive نشان می دهد که سرمایه گذاران نهادی به طور فزاینده ای به سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال و بازار ارزهای دیجیتال علاقه مند هستند.

این شرکت در بیانیه خود اعلام کرد که ارزهای دیجیتالی که قصد خرید آن را دارد عبارتند از بیت کوین، اتر، تتر و یو اس دی کوین و گفت:

“انواع ارزهای دیجیتال قابل خریداری باید نیازهای استراتژی توسعه کسب و کار و استراتژی تخصیص دارایی شرکت را برآورده کند و باید توسط بخش مدیریت دارایی مجازی و بخش کنترل ریسک شرکت ارزیابی و تأیید شود. ارز دیجیتالی که براساس مجوز خریداری میشود، باید دارای نقدینگی و ارزش بازار چشمگیری باشد و توسط بازار به رسمیت شناخته شده و ارزش نگهداری نسبتاً طولانی مدت داشته باشد.”

ارزهای دیجیتالی که این گروه قصد دارد در محدوده اختیارات خرید خود خریداری کند، عمدتاً بیت کوین و اتریوم خواهند بود.

در حال حاضر، انتظار می‌رود که تقریباً 45 میلیون دلار به خرید بیت‌کوین و اتریوم و بیش از 10 میلیون دلار برای خرید تتر (USDT) و یو اس دی کوین (USDC) اختصاص داده شود.

این شرکت در بیانیه خود در ماه آگوست اعلام کرده بود که بودجه ای 5 میلیون دلاری را به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال اختصاص داده است. اما امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد که بودجه بیشتری را برای خرید ارزهای دیجیتال در نظر گرفته است.

 

 

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : اندیکاتور RSI‌ چیست؟ و چگونه محاسبه میشود؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید