/ اخبار آلت کوین ها / بیت‌کوین در صدد دستیابی مجدد به 60.000 دلار؛ احیای قیمت آلت‌ کوین‌های کوچک

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بیت‌کوین در صدد دستیابی مجدد به 60.000 دلار؛ احیای قیمت آلت‌ کوین‌های کوچک

بیت‌کوین در صدد دستیابی مجدد به 60.000 دلار؛ احیای قیمت آلت‌ کوین‌های کوچک

تثبیت قیمت بیت کوین (BTC) زیر 60.000 دلار روی آلت کوین هایی مانند آسیس نتورک (ROSE)، ییلد گیلد گیمز (YGG) و ایر سواپ (AST) تاثیر مثبتی داشته است.

قدرت سرمایه گذاران بیت کوین همچنان در 17 نوامبر مورد آزمایش قرار می گیرد، زیرا تلاش ها برای رساندن قیمت به 59000 دلار و کمتر از آن افزایش یافته است. این سطح به خوبی توسط خریداران حفظ شده است، اما تحلیلگران همچنان منتظر هستند تا سطح 63.000 دلار به عنوان حمایت، بازپس گرفته شود.

در حالی که اخیرا بیشتر تمرکز بر روی بیت کوین و مسائل مربوط به صندوق های قابل معامله (ETF) آن بوده است، بازار آلت کوین ها کمی بهبود یافته و تعداد انگشت شماری توکن به سمت رکورد قیمت تاریخی در تاریخ 17 نوامبر حرکت کرده اند.

در این رابطه بخوانید‌ : اهرم معاملاتی (Leverage) چیست و چه تفاوتی با مارجین دارد؟

7 کوین برتر با بیشترین تغیر قیمتی 24 ساعته. منبع: Cointelegraph Markets Pro

طبق داده های موجود، سه توکن با بیشترین افزایش قیمت در 24 ساعته گذشته آسیس نتورک، ییلد گیلد گیمز و ایر سواپ می باشند.

آسیس نتورک یک صندوق توسعه 160 میلیون دلاری راه اندازی می کند

آسیس نتورک، یک پلتفرم بلاکچین (blockchain) مبتنی بر حریم خصوصی می باشد که برای امور مالی باز و ایجاد یک اقتصاد داده مسئولانه طراحی شده است.

شاخص ورتکس در 15 نوامبر و پیش از رشد اخیر آسیس نتورک نشان دهنده احتمال صعود آن بود.

شاخص ورتکس (سبز) در برابر قیمت آسیس نتورک. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید شاخص ورتکس در 15 نوامبر برای آسیس نتورک شروع به افزایش کرد و درست 29 ساعت قبل از رشد 37 درصدی قیمت طی یک روز آتی به سقف 75 رسید.

رشد ناگهانی مومنتوم آسیس نتورک زمانی رخ داد که این پروژه راه اندازی صندوق توسعه 160 میلیون دلاری اکوسیستم آسیس را اعلام کرد که به حمایت و مقیاس پذیری پروژه های ساخته شده در آسیس اختصاص دارد.

ییلد گیلد گیمز اکوسیستم خود را گسترس می دهد

همچنین بخوانید : هاوینگ بیت کوین (Bitcoin Halving) چیست؟ و چه تاثیری بر قیمت آن دارد؟

ییلد گیلد گیمز یک انجمن بازی برای کسب درآمد (P2E) و سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) است که در جنبه‌ های مختلف صنعت بازی های مبتنی بر بلاکچین و توکن‌ های غیرقابل معاوضه (NFT) مشارکت و سرمایه‌ گذاری می‌ کند.

طبق داده های موجود، ییلد گیلد گیمز پس از برخورد با کف 5.93 دلاری در 16 نوامبر با رشد 32.7 درصدی طی یک شب در 17 نوامبر به 7.87 دلار رسید و حجم معاملاتی 24 ساعته آن با 110 درصد رشد به 140.5 میلیون دلار افزایش یافت.

نمودار قیمتی 4 ساعته ییلد گیلد گیمز به تتر (YGG/USDT). منبع: TradingView

رشد سریع قیمت ییلد گیلد گیمز زمانی اتفاق افتاد که این پروژه مشارکت‌ های جدید و ادغام‌ های بین پلتفرمی، از جمله اضافه شدن اخیرش به ساتوشی لژیونز (Satoshi’s Legions) و آماده‌سازی برای راه‌اندازی آتی Arena را انجام داد.

ایرسواپ، DEX جدید خود را راه اندازی کرد

ایرسواپ یک پروتکل معاملاتی غیرمتمرکز و همتا به همتا (P2P) در شبکه اتریوم (ETH) است که به روش سوشی سواپ (SushiSwap)، یونی سواپ (Uniswap) و دیگر پلتفرم‌های دیفای (DeFi) عمل می‌کند، اما ایرسواپ بدون کارمزد است.طبق داده های موجود شرایط بازار مدتی برای ایرسواپ مناسب بوده است.

شاخص ورتکس (سبز) در برابر قیمت ایرسواپ. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید، شاخص ورتکس برای ایرسواپ در اکثر روزهای هفته گذشته در منطقه سبز بوده است و در 14 نوامبر حدود 46 ساعت قبل از افزایش 60 درصدی قیمت در روز بعد به بالاترین سطح خود در 80 رسیده است.

رشد قیمت ایرسواپ از آنجایی حاصل شد که ایرسواپ دائو (AirSwap DAO)با موفقیت اکسچنج غیرمتمرکز همتا به همتای متن باز جدید خود را راه اندازی کرد که بدون کارمزد است.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال هم اکنون 2.624 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 43.4 درصد است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین