/ اخبار بیت کوین / احیای هش ریت و سختی شبکه نشان داد ماینرهای خارج شده از چین دوباره راه اندازی شده اند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

احیای هش ریت و سختی شبکه نشان داد ماینرهای خارج شده از چین دوباره راه اندازی شده اند

احیای هش ریت و سختی شبکه نشان داد ماینرهای خارج شده از چین دوباره راه اندازی شده اند

سود دهی ماینینگ بیت کوین(BTC) نسبت به قبل از هالوینگ می 2020  حدود 275 درصد افزایش یافته است.

عملیات ماینینگ بیت کوین(BTC) پس از چشمگیرترین اختلال کوتاه مدت تاریخ شبکه در اوایل سال جاری در مسیر بازیابی کامل قرار دارد و ماینرها از درآمد خود سود می برند.

طبق گزارش روز دوشنبه گلسنود (Glassnode) ، هش ریت بیت کوین با وجود افت 50 درصدی در ماه می پس از سرکوب چین در این بخش ، تا حد زیادی بهبود یافته است. هش ریت میزان توان محاسباتی اختصاص داده شده به شبکه اثبات کار (proof-of-work) است.

گلسنود ادعا می کند سختی شبکه و هش ریت که هر دو رقابت بین ماینر ها برای تولید بلاک هستند در مسیر ثابت بازیابی قرار دارند. سختی شبکه در اوایل جولای 28 درصد کاهش یافته است.

افزایش 39 درصدی از اواخر جولای، سختی شبکه را به سطح قبل از خروج ماینر های چین رسانده است، که انتظار می رود با یک تنطیم صعودی در این هفته پایان یابد. گلسنود همچنین گزارش کرد  سختی شبکه به بیشترین میزان خود از دسامبر 2018 بازگشته است.

سختی شبکه ماینینگ بیت کوین(BTC). منبع: گلسنود

طبق ویدئوی منتشر شده از رسانه وو بلاکچین (Wu Blockchain) سختی شبکه بیت کوین(BTC) روز سه شنبه در بلاک 703.584 حدود 4.71 درصد افزایش یافته است.

با وجود اینکه پاداش های بلاک از 12.5 به 6.25 بیت کوین(BTC) طی رویداد هالوینگ می 2020 کاهش یافته ، از آن زمان به طور قابل توجهی سود دهی ماینینگ افزایش یافته است.

گلسنود خاظر نشان کرد سودآوری ماینینگ در حال حاضر روزانه 40 میلیون دلار است یعنی در مقایسه با قبل از رویداد هالوینگ می 2020 حدود 275 درصد و در مقایسه با پایین ترین سطح ژوئن 2020 یعنی 6 و 8 میلیون دلار، %630 افزایش یافته است.

با وجود تغیرات چشمگیر در بازار ماینینگ، اصلاح های عمیق قیمتی و رویداد هالوینگ در می 2020، پاداش بلاک بیت کوین(BTC) در حال افزایش است و این انگیزه ای برای تعدیل بازار، نوآوری و بازیابی ایجاد می کند.

درآمد ماینینگ بیت کوین(BTC). منبع: گلسنود

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)