/ اخبار آلت کوین ها / تعداد کاربران فعال روزانه تون کوین (TON) از اتریوم فراتر رفت

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تعداد کاربران فعال روزانه تون کوین (TON) از اتریوم فراتر رفت

تون کوین (TON)، توکن بومی The Open Network، پس از اصلاح کلی بازار، 12 درصد کاهش قیمت را نسبت به رکورد اخیر خود یعنی 7.76 دلار در هفته گذشته تجربه کرد.

تعداد کاربران فعال روزانه تون کوین (TON) از اتریوم فراتر رفت

تون کوین (TON)، توکن بومی The Open Network، پس از اصلاح کلی بازار، 12 درصد کاهش قیمت را نسبت به رکورد اخیر خود یعنی 7.76 دلار در هفته گذشته تجربه کرد.

با این حال، علیرغم عقب نشینی موقت، احساسات خوش بینانه پیرامون TON و شبکه آن باعث شده که تحلیلگران ادامه احتمالی روند صعودی متوقف شده را پیش بینی کنند و معتقدند حتی احتمال صعود به بالاتر از رکوردهای فعلی و ورود به قلمرو دو رقمی وجود دارد.

هدف قیمت 10 دلاری

شرکت تحلیلی دلفی دیجیتال گزارش داد آدرس‌های فعال روزانه تون کوین برای اولین بار از آدرس‌های اتریوم (ETH) پیشی گرفته است.

در این رابطه بخوانید‌ : استاندارد ERC-1155 چیست؟ و چگونه کار میکند؟

این افزایش فعالیت به 900 میلیون کاربر تلگرام نسبت داده می شود. دلفی دیجیتال افزود موفقیت تون کوین به استفاده از قابلیت های توزیع تلگرام بستگی دارد.

تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) معروف به “Crypto King” به تازه واردان توصیه کرد تون کوین را در نظر بگیرند و به زیرساخت بلاک چین فوق سریع و کاربرپسند آن اشاره کرد.

این تحلیلگر همچنین بر اعتبار تیم توسعه TON که تیم تلگرام است، تاکید کرد. کریپتو کینگ معتقد است TON می تواند افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کند و به 10 دلار در هفته های آینده برسد.

الکس کلی، کارشناس بازار، دیدگاه مشابهی دارد و خاطرنشان کرد که با وجود رکود بازار، TON ساختار صعودی خود را حفظ کرده و برای جهش های دو رقمی آماده است.

به گفته کلی تون کوین در مسیر رسیدن به 10 دلار با پتانسیل اهداف کوتاه مدت 10.5 و 11.6 دلار است. وی همچنین به الگوی فنجان و دسته Daily Cup & Handle اشاره کرد که بر چشم انداز مثبت TON تاکید می کند.

کاهش قیمت تون کوین با وجود معیارهای مطلوب

داده های Token Terminal در خصوص بلاک چین TON احتمال صعود را در بلندمدت نشان می دهد. ارزش بازار کاملاً رقیق شده طی 30 روز گذشته 3.6 درصد افزایش داشته است. با این حال، حجم معاملات توکن در مدت مشابه 11.6 درصد کاهش یافته است.

از سوی دیگر، تعداد دارندگان توکن 76.3 درصد افزایش یافته است. از نظر درآمد و کارمزد، طی 30 روز گذشته به ترتیب 26.0% و 26.0% افزایش داشته است.

پایگاه کاربران فعال در شبکه TON با 245.1 درصد افزایش چشمگیر، با تقریباً 5.42 میلیون کاربر فعال ماهانه، افزایش یافته است.

همچنین بخوانید : ارز دیجیتال چیست؟ و چه تفاوت هایی با ارزهای فیات دارد؟

علیرغم رشد مثبتی که در معیارهای مختلف طی 30 روز گذشته مشاهده شد، تون کوین در همان بازه زمانی 3 درصد کاهش قیمت را تجربه کرد که منجر به قیمت فعلی 6.82 دلار شد.

در کوتاه‌مدت، سرمایه‌گذاران باید نزدیک‌ترین سطح حمایت 6.80 دلار را به دقت زیر نظر داشته باشند و از افت بیشتر توکن به سطوح پایین‌تر جلوگیری کنند. در سناریوی صعودی نزدیک‌ترین سطح مقاومت 7.53 دلار است که نشان‌دهنده آخرین مانع قبل از آزمایش مجدد احتمالی بالاترین قیمت تون کوین است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین