/ اخبار بیت کوین / کوین اولری: ماینینگ بیت کوین جهان را نجات خواهد داد

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

کوین اولری: ماینینگ بیت کوین جهان را نجات خواهد داد

کوین اولری: ماینینگ بیت کوین جهان را نجات خواهد داد

کوین اولری، تاجر و سیاستمدار کانادایی با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز، پیش‌بینی کرده است که تریلیون‌ها دلار به بازار ارزهای دیجیتال، به‌ویژه بیت‌کوین سرازیر خواهد شد. علاوه بر این، او گفت که ماینینگ بیت کوین جهان را نجات خواهد داد.

اولری: «سرمایه های زیادی» به بازار ارزهای دیجیتال سرازیر میشود

کوین اولری، روز پنج شنبه در کنفرانس بیت کوین 2022 سخنرانی مهم انجام داد.

او گفت که بر اساس تجربه اش در تجارت، سرمایه های عظیمی در انتظار قانون گذاری هستند. در حال حاضر با این سرمایه ها هیچ ارز دیجیتالی خریداری نشده و یا مقدار کمی خریداری شده است که شامل افراد با ارزش خالص بالا، صندوق های پوشش ریسک، و سرمایه گذاران خرد میشود.

در این رابطه بخوانید‌ : شرکت خودمختار غیرمتمرکز چیست (DAC)؟ و چگونه کار میکند؟

اولری تشریح کرد: «ما کمبود قانون گذاری را حس میکنیم. قانون گذاری ارزهای دیجیتال مسئله منفی نیست. بلکه سرمایه های عظیمی به این بخش سرازیر خواهد شد.»

او افزود: « در صورت قانون گذاری موج عظیمی از علاقه به وجود خواهد آمد، بنابراین کسانی که اکنون می‌توانند روی آن سرمایه‌گذاری کنند از سایرین جلوتر خواهند بود».

اولری ادامه داد: «من پیش‌بینی می‌کنم در 10 سال آینده کریپتو، بلاک چین (blockchain)، بیت‌کوین (bitcoin) همه این نوآوری‌ها دوازدهمین بخش شاخص S&P خواهند بود.»

چرا ماینینگ بیت کوین، جهان را نجات خواهد داد؟

اولری همچنین در مورد اینکه چرا ماینینگ بیت کوین جهان را نجات می دهد، صحبت کرد.

او توضیح داد: «چرا ماینینگ بیت کوین برای زمین مفید است؟ زیرا نسل بعدی ماینرهای بیت کوین با انرژی ای کار می کنند که به کربن نیاز ندارد مانند برق آبی و انرژی هسته ای، باد و خورشید.»

وی افزود: «تحرک برای تولید بیت‌کوین به قدری ارزش اقتصادی دارد که آن‌ها به کار خود ادامه می‌دهند و برای نسل بعدی ماشین‌ها و توربین‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند. 90 درصد از سدهایی که در صد سال گذشته در آمریکا ساخته شده اند، به فکر برق آبی بوده اند اما هرگز توربین ها را نصب نکرده اند».

وی با اشاره به اینکه «این موضوع قدرت بیشتری را برای جامعه ماینینگ فراهم میکند»، اظهار داشت:

«این آینده ماینینگ بیت کوین است. ما در حال توسعه قدرت برای همه جوامع خواهیم بود در حالی که ما کوین را طبق دستورالعمل قانونی ماین می کنیم و می توانیم این کار را با برق آبی انجام دهیم.»

مقررات به افزایش ارزش بیت کوین کمک می کند

اولری در ادامه گفت: « این استراتژی زمانی عملی میشود که این صنعت قانونگذاری شود. زمانی که به موسسات بیت کوین اختصاص دهیم، پیش‌بینی من به وقوع می پیوندد و چندین تریلیون دلار وارد بازار بیت کوین می شود. بنابراین، اگر می‌خواهید ارزش بیت‌کوین را افزایش دهید و مانند من طرفدار آن هستید، به دنبال قانون گذاری خواهید بود و عقب می‌نشینید و سرازیر شدن سرمایه را تماشا می‌کنید.»

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : بایننس کوین (BNB) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین