/ فین تک های ارزهای دیجیتال / غول شرکت هواپیمایی اسپانیایی Vueling از رمزارز به عنوان یک روش پرداخت استفاده می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

غول شرکت هواپیمایی اسپانیایی Vueling از رمزارز به عنوان یک روش پرداخت استفاده می کند

Vueling قرار است از ابتدای سال آینده 13 دارایی دیجیتال را به عنوان یک روش پرداخت بپذیرد.

غول شرکت هواپیمایی اسپانیایی Vueling از رمزارز به عنوان یک روش پرداخت استفاده می کند

Vueling قرار است از ابتدای سال آینده 13 دارایی دیجیتال را به عنوان یک روش پرداخت بپذیرد.

Vueling، یکی از بزرگ‌ ترین شرکت‌ های هواپیمایی در اسپانیا با بیت پی (BitPay) همکاری می کند تا مشتریان را قادر سازد از سال 2023 برای خرید بلیط‌ از ارز دیجیتال استفاده کنند.

کریپتو با Vueling ادغام شد

بر اساس بیانیه مطبوعاتی اخیر، این شرکت هواپیمایی مستقر در بارسلونا از فناوری جهانی سفر هوایی (UATP) (یک شبکه جهانی در این بخش) برای یکپارچه سازی بیشتر استفاده خواهد کرد.

در ابتدا، Vueling از 13 ارز دیجیتال، از جمله برخی از ارزهای دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار، مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بیت کوین کش (BCH)، لایت کوین (LTC)، دوج کوین (DOGE)،  شیبا (SHIB) و … پشتیبانی می کند.

با فرض اینکه این حرکت در ژانویه 2023 راه اندازی شود، این شرکت اسپانیایی به اولین شرکت هواپیمایی ارزان قیمت در اروپا تبدیل خواهد شد که دارایی های دیجیتال را به عنوان روش پرداخت می پذیرد.

ژسوس مونزو (Jesús Monzó ) مدیر استراتژی توزیع و اتحاد Vueling معتقد است که این حرکت وضعیت شرکت را به عنوان یک ایرلاین دیجیتال معرفی می کند.

مریک تئوبالد ( Merrick Theobald) معاون بازاریابی بیتپی به نوبه خود گفت Vueling پتانسیل ارزهای دیجیتال را برای متحول کردن صنعت خطوط هوایی، انجام پرداخت ها سریع تر، ایمن تر و کم هزینه تر در مقیاس جهانی را شناسایی کرده است.

این شرکت از نظر اندازه ناوگان و تعداد مقاصد، بزرگترین شرکت هواپیمایی اسپانیا است. این شرکت به بیش از 120 مکان در سراسر اروپا، آفریقا، آسیا و خاورمیانه پرواز دارد.

در اوایل امسال، Vueling به متاورس نیز ورود کرد و به مشتریان این امکان را می داد تا  از طریق واقعیت مجازی سفرهای خود را با این شرکت تجسم و رزرو کنند.

رمزارز و صنعت هواپیمایی

سال گذشته بزرگ‌ ترین فرودگاه ونزوئلا، فرودگاه بین‌ المللی سیمون بولیوار (معروف‌ به Maiquetía) به دنبال پذیرش دارایی‌ های دیجیتال به‌ عنوان وسیله‌ ای برای پرداخت بود.

فردی بورخس (Freddy Borges)، استدلال کرد که این ابتکار می تواند بخش گردشگری داخلی را تقویت کند.

شرکت هواپیمایی امارات دبی نیز تصمیمات مشابهی را اتخاذ کرد. یک ماه پیش، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد از بیت کوین (BTC) به عنوان یک روش پرداخت استفاده کند و در عین حال NFT ها را برای معامله در وب سایت خود اضافه کند.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)