/ اخبار بیت کوین / تون ویز: بیت کوین (BTC) برای یک حرکت چشمگیر آماده است

3 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

تون ویز: بیت کوین (BTC) برای یک حرکت چشمگیر آماده است

ویز به 123000 دنبال کننده یوتیوب خود گفت که بیت کوین احتمالاً بیش از 13 درصد از سطح فعلی سقوط می کند و پس از آن شانس قابل توجهی برای صعود به وجود می آید: "من هنوز فکر می‌کنم که احتمال افت تا محدوده زیر 15000 دلار وجود دارد".

تون ویز: بیت کوین (BTC) برای یک حرکت چشمگیر آماده است

تون ویز (Tone Vays)، تحلیلگر باتجربه ارزهای دیجیتال، پیش بینی می کند که بیت کوین (BTC) احتمالاً قبل از تأیید چرخه صعودی، افت نامطلوبی را تجربه خواهد کرد.

ویز به 123000 دنبال کننده یوتیوب خود گفت که بیت کوین احتمالاً بیش از 13 درصد از سطح فعلی سقوط می کند و پس از آن شانس قابل توجهی برای صعود به وجود می آید: “من هنوز فکر می‌کنم که احتمال افت تا محدوده زیر 15000 دلار وجود دارد”.

بیت کوین در زمان نگارش این مطلب با قیمت 17154 دلار معامله می شود.

این معامله گر کهنه کار ارزهای دیجیتال می گوید که پیش بینی نزولی کوتاه مدت او از این موضوع ناشی می شود که بیت کوین پس از سقوط به پایین ترین سطح دو ساله در ماه نوامبر، برای مدت طولانی در یک محدوده باقی مانده است، که به گفته او برای دارایی که قیمت آن به کف رسیده کاملا طبیعی است.

وی گفت بیت کوین زمان زیادی را در پایین ترین سطح خود در 16000 دلار باقی ماند.

اتفاقی که معمولاً در پایین ترین سطح بازارها رخ می دهد این است که شما فقط چند ساعت فرصت دارید تا پایین ترین قیمت را خریداری کنید. شما یک هفته فرصت ندارید که در مورد خرید فکر کنید.

شما یا زمان بسیار کمی برای خرید در کف خواهید داشت، یا زمان زیادی را در کف قیمت می گذرانید که بسیاری آن را به عنوان کف قیمت باور نمی کنند. به همین دلیل است که من همچنان نگران وقوع یک کاپیتولاسیون مجدد هستم.

به گفته ویز فرصت‌های خرید بیت‌کوین پس از تسلیم شدن دارایی یا پس از تایید افزایش قیمت، ایجاد می‌شود.

“یا قیمت به زیر 15000 دلار سقوط می کند و این یک فرصت شگفت انگیز برای خرید است. یا منتظر بمانید و بیت کوین را با قیمت بالای 21500 دلار بخرید.”

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش اتریوم برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)