/ اخبار بیت کوین / رابرت کیوساکی: بیت کوین بهترین گزینه در بازارهای ناپایدار است

3 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

رابرت کیوساکی: بیت کوین بهترین گزینه در بازارهای ناپایدار است

کیوساکی روز جمعه در توییتی نوشت:سال‌هاست که می‌گویم، «پس‌انداز پول و سرمایه‌گذاری در مجموعه‌ای متنوع از سهام، اوراق قرضه، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک و ETF اقدام پرخطری است.». من هنوز معتقدم که طلا، نقره و بیت کوین برای زمان های ناپایدار بهترین هستند، اگرچه قیمت ها بالا و پایین خواهند رفت.

رابرت کیوساکی: بیت کوین بهترین گزینه در بازارهای ناپایدار است

رابرت کیوساکی نویسنده معروف کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، هشدار داده است که سرمایه گذاری در یک سبد دارای تنوع خوبی از سهام، اوراق قرضه، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) بسیار پرخطر است. کیوساکی تاکید کرد که طلا، نقره و بیت کوین بهترین سرمایه گذاری در زمان ناپایداری بازار هستند.

مشاوره سرمایه گذاری رابرت کیوساکی

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، توصیه های بیشتری برای سرمایه گذاری در این هفته ارائه کرد. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال 1997 توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از 32 میلیون نسخه از این کتاب به بیش از 51 زبان در بیش از 109 کشور فروخته شده است.

کیوساکی روز جمعه در توییتی نوشت:سال‌هاست که می‌گویم، «پس‌انداز پول و سرمایه‌گذاری در مجموعه‌ای متنوع از سهام، اوراق قرضه، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک و ETF اقدام پرخطری است». من هنوز معتقدم که طلا، نقره و بیت کوین برای زمان های ناپایدار بهترین هستند، اگرچه قیمت ها بالا و پایین خواهند رفت.

این نویسنده مشهور قبلاً گفته بود: “من موافق سهام، اوراق قرضه، صندوق های سرمایه گذاری مشترک یا ETF نیستم.” با این حال، وی خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران باید روی چیزی که دوست دارند سرمایه گذاری کنند. در آوریل سال گذشته، او گفت که اوراق قرضه “پرخطرترین سرمایه گذاری” طی یک فروپاشی جهانی است. وی اظهار داشت: «سرمایه گذاران تازه کار از توصیه های سرمایه گذاری ترکیب 60 (سهام) 40 (اوراق قرضه) پیروی می کنند.

کیوساکی در مورد صندوق های سرمایه گذاری مشترک گفته است: “بانک ها و صندوق های سرمایه گذاری مشترک محصولات خود را به شما می فروشند، پول شما را می گیرند، از شما هزینه می گیرند و از پول شما برای ثروتمندتر شدن استفاده می کنند.”

بسیاری از افراد در توییتر با کیوساکی مخالف بودند و معتقد بودند که مجموعه‌ای از سهام، اوراق قرضه، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و ETF بسیار متنوع‌تر از سرمایه‌گذاری در طلا، نقره و بیت‌کوین است. برخی نیز این نویسنده معروف را متهم به پامپ بیت کوین برای منافع شخصی خود کردند.

کیوساکی مدت زیادی است که طلا، نقره و بیت کوین را توصیه کرده است. او در دسامبر گذشته گفت که صاحبان این سه سرمایه‌گذاری زمانی ثروتمندتر خواهند شد که فدرال رزرو تریلیون‌ها دلار را چاپ و عرضه کند. او پیش بینی کرد که تا سال 2025 قیمت طلا به 5000 دلار، نقره به 500 دلار و بیت کوین به 500000 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، او انتظار دارد که طلا تا 3800 دلار و نقره به 75 دلار در سال جاری افزایش یابد. کیوساکی توضیح داد که او یک سرمایه گذار بیت کوین است نه یک معامله گر، بنابراین هر زمان که بیت کوین به پایین ترین حد خود می رسد هیجان زده می شود.

علاوه بر این، نویسنده مشهور بارها گفته است که به دولت بایدن، وزارت خزانه داری، فدرال رزرو یا وال استریت اعتماد ندارد. او بارها هشدار داده است که فدرال رزرو در حال نابودی اقتصاد و دلار آمریکا است. در اکتبر 2021، او در توییتی نوشت: “من عاشق بیت کوین هستم، زیرا به فدرال رزرو، خزانه داری یا وال استریت اعتماد ندارم.” نویسنده پدر پولدار پدر فقیر در ژانویه گفت که ما در یک رکود جهانی هستیم و نسبت به ورشکستگی های فزاینده، بیکاری و بی خانمانی هشدار داد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش تتر برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)