/ اخبار NFT / مرورگر اپرا کریپتو درصدد فعال سازی ویژگی مینتینگ NFT

2 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

مرورگر اپرا کریپتو درصدد فعال سازی ویژگی مینتینگ NFT

با این ادغام، کاربران می توانند به ویژگی دسترسی داشته باشند که به آنها امکان می دهد فایل های رسانه ای را به مرورگر درگ و دراپ کنند، که یک قرارداد هوشمند می نویسد و فایل را در یک بلاکچین آپلود می کند و فایل ها را به NFT تبدیل می کند.

مرورگر اپرا کریپتو درصدد فعال سازی ویژگی مینتینگ NFT

سوزی بت، مدیر اجرایی اپرا، گفت که این ابزار به مردم اجازه می دهد تا آزادانه صنعت NFT را کشف کنند. این شرکت اعلام کرد که با Alteon LaunchPad همکاری کرده است تا به مبتدیان فضای Web3 یا NFT امکان مینت NFT ها را ارائه دهد. با این ادغام، کاربران می توانند به ویژگی دسترسی داشته باشند که به آنها امکان می دهد فایل های رسانه ای را به مرورگر درگ و دراپ کنند، که یک قرارداد هوشمند می نویسد و فایل را در یک بلاکچین آپلود می کند و فایل ها را به NFT تبدیل می کند.

به گفته سوزی بت، یکی از مدیران اپرا، این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا وب 3 را کشف کنند و به این اکوسیستم کمک کنند.

با این ابزار، تیم بر این باور است که کاربران بدون تجربه Web3 نیز می توانند به اقتصاد Web3 دسترسی داشته باشند. این بدان معنی است که هنرمندان با پیشینه های مختلف قادر خواهند بود NFT ها را به روشی کمتر پیچیده تولید کنند.

ابزار مینت NFT توسط شرکتی به نام Alteon ارائه شده است، پروژه ای که بر ساده سازی گردش کار متمرکز است. Matt Cimaglia، یکی از بنیانگذاران Alteon، گفت «همکاری ما با اپرا شکاف فناوری بین خلاقان سنتی و اقتصاد Web3 را پر می‌کند، بنابراین هرکسی می‌تواند از فرصت‌هایی که فناوری‌های بلاک چین ارائه می‌دهد بهره‌مند شود».

در 19 ژانویه، اپرا نسخه بتای مرورگر Web3 را برای ویندوز، مک و اندروید منتشر کرد تا کاربران بتوانند به برنامه های غیرمتمرکز (DApps)، بازی ها و پلتفرم های متاورس دسترسی داشته باشند. در 15 آوریل، این پروژه توانست به آیفون و آیپد راه پیدا کند.

مرورگر وب 3 اختصاصی اپرا به نام مرورگر کریپتو اپرا با آخرین ادغام خود با یک لانچ پد وارد حوزه توکن های غیرقابل تعویض (NFT) شده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش مانا برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین