/ اخبار NFT / لویی ویتون اولین مجموعه NFT خود را با پشتوانه فیزیکی 42000 دلاری عرضه می کند

8 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

لویی ویتون اولین مجموعه NFT خود را با پشتوانه فیزیکی 42000 دلاری عرضه می کند

به گزارش ووگ بیزنس، این غول مد مجموعه ای از "Treasure Trunks" فیجیتال (Phygital)را آماده کرده است. این NFT ها همچنین به عنوان گذرنامه های دسترسی به محصولات آینده، تجربیات و جامعه دارندگان عمل خواهند کرد.

لویی ویتون اولین مجموعه NFT خود را با پشتوانه فیزیکی 42000 دلاری عرضه می کند

کمپانی لوکس فرانسوی لویی ویتون Louis Vuitton اولین مجموعه توکن های غیرمثلی (NFT) خود را معرفی کرد که هر کالکشن نمادین با پشتوانه فیزیکی نزدیک به 42000 دلار عرضه می شود.

به گزارش ووگ بیزنس، این غول مد مجموعه ای از “Treasure Trunks” فیجیتال (Phygital) را آماده کرده است. این NFT ها همچنین به عنوان گذرنامه های دسترسی به محصولات آینده، تجربیات و جامعه دارندگان عمل خواهند کرد.

“چند صد” TRUNK در دسترس خواهد بود که هر قطعه 39000 یورو (41685 دلار) قیمت دارد. صاحبان نمی توانند آنها را بفروشند یا به دیگری هدیه کنند. همچنین نمی توان آنها را پس داد.

در این رابطه بخوانید‌ : اثبات سهام واگذار شده چیست؟و چگونه کار میکند؟

برای دریافت Trunk، مشتریانی از ایالات متحده، کانادا، فرانسه، بریتانیا، آلمان، ژاپن و استرالیا می توانند نام خود را در لیست انتظار در تاریخ 8 ژوئن قرار دهند.

آنها باید کیف پول های کریپتوی خود را متصل کرده و برخی از جزئیات شخصی را ارائه دهند. برای خرید Trunkمی توان از هر دو ارز دیجیتال و فیات استفاده کرد.

در 14 ژوئن، این شرکت از مشتریان منتخب دعوت می کند تا ابتدا در مورد پروژه “Via” اطلاعات کسب کنند و سپس دو روز بعد یک Trunkبخرند. Trunkفیزیکی نیز به دارندگان NFT تحویل داده می شود.

این پروژه خاص بخشی از Via است، پروژه‌ای که توسط این شرکت ایجاد شده است تا فناوری‌های جدیدی مانند بلاک چین و NFT را شامل شود.

این گزارش اشاره کرد که Via (به معنای جاده در لاتین) فصل جدیدی در فعالیت این شرکت است و یکی از مواردی که روی آن تمرکز دارد قابلیت ردیابی است. به عنوان مثال، از بلاک چین Aura برای مجموعه الماس LV خود استفاده می کند.

همانطور که گفته شد، لویی ویتون با فضای NFT ها غریبه نیست. این شرکت بازی رایگان «Louis the Game» خود را در سال 2021 راه‌اندازی کرد. هدف این بود که راهی برای بازیکنان فراهم کند تا در مورد تاریخ شرکت یاد بگیرند و احتمالاً یکی از 30 کارت پستال موجود را برنده شوند.

همچنین، در ژانویه سال گذشته، برنارد آرنو، مدیر اجرایی LVMH اظهار داشت که این شرکت برنامه های بیشتری برای NFT و متاورس دارد و گفت:

“ما باید ببینیم که کاربردهای متاورس و NFT چه خواهد بود. بدون شک اگر به خوبی انجام شود تاثیر مثبتی بر فعالیت برندها دارد، اما هدف ما فروش کفش‌های کتانی مجازی با قیمت ۱۰ یورو نیست. ما به این کار علاقه ای نداریم.”

در حالی که احتمال اینکه NFT‌ها در نهایت در کانون توجه قرار گیرند بسیار زیاد است، به نظر می‌رسد بسیاری در حال حاضر روی دیگر دسته‌های فناوری، به ویژه هوش مصنوعی (AI) متمرکز شده‌اند.

با این حال، به نظر می رسد لویی ویتون NFT را حداقل برای امسال در برنامه های خود گنجانده است. دارندگان Via Treasure Trunks از اواسط ژوئن فرصتی برای خرید دوره ای کلیدهایی خواهند داشت که به آنها امکان دسترسی به محصولات بیشتر را می دهد.

محصولات جدید با سابقه مالکیت و اثبات اصالت ارائه خواهند شد و برخی از محصولات برای هر فرد سفارشی سازی خواهند شد. مالکان مجازند محصولاتی را که با کلید باز می کنند بفروشند.

همچنین بخوانید : ETF بیت کوین چیست؟ مقایسه ETF اسپات و آتی بیت کوین

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش لایت کوین به مارکت نیپوتو مراجعه کنید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین