لایت کوین

(LTC)Litecoin
-0.98%

4,583,383

خرید و فروش لایت کوین

لایت کوین (LTC) یک ارز دیجیتال است که برای ارائه پرداخت های سریع، ایمن و کم هزینه طراحی شده است. در نیپوتو مارکت امکان خرید لایت کوین و فروش لایت کوین در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی LTC در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارز های دیجیتال، برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی لایت کوین

تاریخچه قیمت Litecoin
کمترین قیمت امروز
4,583,383 تومان
بیشترین قیمت امروز
4,676,199 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
124,829,592 تومان

درباره ارز دیجیتال لایت کوین بیشتر بدانید

شبکه لایتنینگ لایت کوین

استفاده از شبکه لایتنینگ، سرعت تراکنش‌ها را افزایش می‌دهد. لایتنینگ راهکار لایه دو و خارج از شبکه است که با ساختن کانال‌های پرداخت، پرداخت‌ امن دو طرفه بین دو یا چند نفر را ممکن میکند. از آن جا که این راهکار، تنها در هنگام باز و بسته کردن کانال، اطلاعات را در شبکه ثبت می‌کند، می‌تواند منجر به کاهش بار شبکه شود.همچنین با توجه به سرعت بالا و کارمزد کم لایتنینگ، این شیوه می‌تواند گزینه مناسبی برای پرداخت‌های خرد روزانه باشد.

ویژگی های مهم لایت کوین که موجب بالا رفتن ارزش آن شد

مقاومت لایت کوین در برابر حمله ها: لایت کوین این ویژگی و توانایی را دارد که چنانچه تراکنشی کاذب در شبکه آن صورت گیرد بلافاصله آن را بلاک می کند و فعالیتش را قطع خواهد کرد. سرعت بیشتر و کارمزد کم تر: با در نظر گرفتن زمانی که برای حل بلاک ها در لایت کوین تعیین شده است سرعت انجام تراکنش ها در لایت کوین بسیار بیشتر از بیت کوین است و کارمزد کمتری نیز دارد، به این صورت که کارمزد هر تراکنش 0.001 بیت کوین است که این عدد می تواند یکی از دلایل بین این دو رمز ارز باشد که موجب شده است لایت کوین مورد توجه قرار گیرد.

لایت کوین را در چه کیف پولی نگهداری کنیم؟

همان طور که همیشه اشاره کردیم برای انتخاب کیف پول باید به موار دی مانند امنیت و پشتیبانی توجه کرد. علاوه براین موارد، برای نگهداری لایت کوین توجه به سازگار بودن کیف پول با تکنولوژی سگویت نیز اهمیت دارد. SegWit از نوشتن داده‌های اضافی در بلاک جلوگیری می‌کند. این کار باعث آزادسازی بخشی از بلاک می‌شود و اطلاعت بیشتری از تراکنش‌ها در آن ذخیره می‌شود که تعداد تراکنش‌ها در ثانیه را افزایش می‌دهد. سگویت تراکنش‌های بیت‌کوین را از سه به هفت و تراکنش‌های لایت کوین را از ۲۸ به ۵۶ عدد در ثانیه ارتقا داده است. کیف‌پول‌هایی مانند لجر نانو اس، ترزور مدل وان، اتمیک والت، لایت کوین کُر و اگزدوس گزینه‌های مناسبی برای انتخاب هستند.

چه رمز‌ارزهای دیگر به جز لایت کوین در نیپوتو مارکت قابل خرید و فروش است؟

در حال حاضر بیش از ۷۰ رمز ارز در نیپوتو مارکت بر پایه تومان و تتر قابل خرید و فروش است. علاوه بر این تمامی ارزهای دیجیتال موجود در نیپوتو مارکت مانند بیبی دوج کوین ، رمز ارز کاردانو ، متیک و بسیاری دیگر امکان نگهداری در کیف پول اختصاصی نیپوتو را دارا هستند.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی لایت کوین (LTC)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
لایت کوین/تومان
LTC/IRT
4,583,383تومان-0.98٪ 124,829,592 تومان
لایت کوین/تتر
LTC/USDT
74.32تتر-0.91٪ 2,529.30 تتر

سوالات متداول لایت کوین

آخرین اخبار لایت کوین

در حال بارگذاری...