/ اخبار بیت کوین / ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین به بالاترین حد خود رسید

9 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین به بالاترین حد خود رسید

ظرفیت این شبکه بیش از 5490 بیت کوین (125 میلیون دلار) است که نسبت به 3350 بیت کوین از ابتدای سال 2022 افزایش داشته است.

ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین به بالاترین حد خود رسید

لایتنینگ نتورک (Lightning Network)، شبکه پرداخت بیت کوین از نظر ظرفیت یا میزان بیت کوین قفل شده در کانال های پرداخت به بالاترین حد خود رسیده است.

ظرفیت این شبکه بیش از 5490 بیت کوین (125 میلیون دلار) است که نسبت به 3350 بیت کوین از ابتدای سال 2022 افزایش داشته است.

شبکه لایتنینگ، یک شبکه پرداخت لایه 2 که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است، از نظر ظرفیت یا میزان بیت کوین (BTC) قفل شده در کانال های پرداخت به بالاترین حد خود رسیده است.

بر اساس داده های The Block Research، ظرفیت کانال پرداخت در شبکه لایتنینگ از ابتدای سال گذشته 63 درصد افزایش یافته است. در حال حاضر، ظرفیت شبکه بیش از 5490 بیت کوین (125 میلیون دلار) است که از 3350 بیت کوین در 1 ژانویه 2022 افزایش یافته است. این به عنوان یک نشانه مثبت برای پذیرش تراکنش های بیت کوین تلقی می شود.

شبکه لایتنینگ یک پروتکل پرداخت لایه دوم است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است و برای فعال کردن پرداخت های خرد سریع و ارزان طراحی شده است و به افراد اجازه می دهد مستقیماً بدون نیاز به تسویه فوری در بلاک چین تراکنش خود را انجام دهند. لایتنینگ نتورک به عنوان شبکه ای از کانال های پرداخت دوطرفه عمل می کند و امکان تراکنش های خارج از زنجیره را فراهم می کند که در نهایت بر روی بلاک چین بیت کوین تسویه می شوند.

این برنامه برای کاهش مشکلات مشاهده شده در شبکه اصلی بیت کوین، مانند سرعت پایین تراکنش و کارمزدهای بالا، طراحی شده است. توانایی این شبکه برای کاهش مشکلات مشاهده شده در شبکه اصلی بیت کوین، آن را به گزینه ای جذاب هم برای مشاغل و هم برای افراد تبدیل کرده است. به عنوان مثال، ادغام پرداخت های بیت کوین در السالوادور توسط Strike، یک سرویس پرداخت مبتنی بر شبکه لایتنینگ امکان پذیر شد. توییتر نیز شبکه لایتنینگ را برای فعال کردن انعام دهی بیت کوین در پلتفرم خود در سال 2021 اتخاذ کرد.

رشد ظرفیت شبکه لایتنینگ همزمان با افزایش کوتاه مدت قیمت بیت کوین رخ داده است. قیمت این ارز دیجیتال از اول ژانویه 2023 تا 38 درصد افزایش یافته و از 16500 دلار به 22800 دلار در زمان نگارش این مطلب رسیده است. قیمت همچنان 66 درصد از بالاترین رکورد ثبت شده 69000 دلار در نوامبر 2021 پایین تر است.

 

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش اتریوم به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین