/ معرفی ارزهای دیجیتال / کیف پول های مناسب ارز دیجیتال تزوس (XTZ)

زمان مطالعه : 5 دقیقه

کیف پول های مناسب ارز دیجیتال تزوس (XTZ)

کیف پول سخت افزاری یا کیف پول سرد امن ترین گزینه را با ذخیره سازی و پشتیبان گیری آفلاین فراهم می کند. هر دو کیف پول سخت افزاری Ledger و Trezor راه حل های ذخیره سازی را برای XTZ ارائه می دهند. نحوه یادگیری استفاده از کیف پول‌های سخت‌افزاری ممکن است سخت تر باشد و گزینه گران‌تری هستند. به این ترتیب، آنها ممکن است برای ذخیره مقادیر بیشتری XTZ برای کاربران با تجربه تر مناسب تر باشند.

کیف پول های مناسب ارز دیجیتال تزوس (XTZ)

نحوه انتخاب کیف پول Tezos

نوع کیف پول Tezos (XTZ) که انتخاب می‌کنید احتمالاً به این بستگی دارد که می‌خواهید از آن برای چه چیزی استفاده کنید و چقدر باید ذخیره کنید.

کیف پول سخت افزاری یا کیف پول سرد امن ترین گزینه را با ذخیره سازی و پشتیبان گیری آفلاین فراهم می کند. هر دو کیف پول سخت افزاری Ledger و Trezor راه حل های ذخیره سازی را برای XTZ ارائه می دهند. نحوه یادگیری استفاده از کیف پول‌های سخت‌افزاری ممکن است سخت تر باشد و گزینه گران‌تری هستند. به این ترتیب، آنها ممکن است برای ذخیره مقادیر بیشتری XTZ برای کاربران با تجربه تر مناسب تر باشند.

کیف پول های نرم افزاری گزینه دیگری را ارائه می دهند و استفاده از آنها رایگان و آسان است. آنها برای دانلود به عنوان برنامه های گوشی یا دسکتاپ در دسترس هستند و می توانند کاستدی یا غیر کاستدی باشند. با کیف‌پول‌های کاستدی، کلیدهای خصوصی توسط ارائه‌دهنده خدمات از طرف شما مدیریت و پشتیبان‌گیری می‌شوند. کیف پول‌های غیرکاستدی از عناصر امن در دستگاه شما برای ذخیره کلیدهای خصوصی استفاده می‌کنند. اگرچه راحت هستند، اما امنیت کمتری نسبت به کیف پول‌های سخت‌افزاری دارند و ممکن است برای تعداد کمتری از XTZ یا کاربران تازه‌کار بیشتر مناسب‌ باشند.

در این رابطه بخوانید‌ : کلاهبرداری راگ پول (rug pull) چیست؟

کیف پول های آنلاین یا کیف پول های وب نیز رایگان و آسان برای استفاده هستند و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل دسترسی هستند. با این حال، آن‌ها کیف‌پول‌های گرم محسوب می‌شوند و می‌توانند از امنیت کمتری نسبت به جایگزین‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری برخوردار باشند. از آنجایی که احتمالاً به پلتفرم برای مدیریت XTZ خود اعتماد دارید، باید یک سرویس معتبر با سابقه امنیتی و نگهداری را انتخاب کنید. به این ترتیب، آنها برای نگهداری مقادیر کمتر یا برای معامله گران با تجربه بیشتر مناسب هستند.

کیف پول های آنلاین یا کیف پول های وب نیز رایگان و آسان برای استفاده هستند و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل دسترسی هستند. با این حال، کیف‌پول‌های گرم محسوب می‌شوند و می‌توانند از امنیت کمتری نسبت به جایگزین‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری برخوردار باشند. از آنجایی که احتمالاً به پلتفرم برای مدیریت XTZ خود اعتماد دارید، باید یک سرویس معتبر با سابقه امنیتی و نگهداری را انتخاب کنید. به این ترتیب، آنها برای نگهداری مقادیر کمتر یا برای معامله گران با تجربه بیشتر مناسب هستند.

استیکینگ تزوس

تزوس روی یک الگوریتم اثبات سهام مایع کار می کند، به این معنی که نمی توان آن را استخراج کرد. درعوض، کاربران آن می‌توانند توکن‌های XTZ خود را به‌منظور راه اندازی گره‌ها سهام گذاری کنند(بیک BAKE کنند). اگر توکن‌های کافی برای تبدیل شدن به یک گره کامل را نداشته باشند، می‌توانند توکن‌های خود را سهام گذاری کنند.

تزوس یک ارز دیجیتال معتبر است که با موانع متعددی روبرو شده و از آن عبور کرده است. این ارز دیجیتال یک پیشنهاد ارزش منحصر به فرد از نظر حاکمیت ارائه می دهد که ممکن است بسیاری از سرمایه گذاران به آن علاقه داشته باشند. تزوس یک بلاک چین است که می تواند برنامه های غیرمتمرکز را میزبانی کند و در بین علاقه مندان به رمزارز محبوبیت زیادی دارد.

آیا تزوس رقیب اتریوم است؟

به نوعی بله. هر دو Tezos و Ethereum پلتفرم های بلاک چینی هستند که توانایی میزبانی برنامه های غیرمتمرکز را دارند.

چه زمانی بیکر XTZ شروع به دریافت پاداش می کند؟

بیکرها در ابتدا باید 35 روز صبر کنند تا تایید شوند. با این حال، این فرآیند تنها زمانی اتفاق می‌افتد که کاربر تصمیم می‌گیرد XTZ خود را سهام گذاری کند.

پس از سپری شدن دوره 35 روزه، بیکر هر 3 روز یکبار شروع به دریافت پاداش می کند.

قیمت تزوس

عوامل متعددی بر قیمت تزوس تأثیر می‌گذارند، از جمله جریان‌های ورودی و خروجی ، احساسات، تحولات تکنیکال و فاندامنتال، چرخه اخبار و شرایط کلی اقتصادی.

قیمت XTZ نیز مستقیماً تحت تأثیر تقاضای آن توسط کسانی است که از شبکه استفاده می کنند.

با این حال، در نهایت، قیمت در هر لحظه با خرید و فروش میلیون‌ها معامله گر در سراسر جهان تعیین می‌شود.

همچنین بخوانید : برنامه معاملاتی چیست؟ و یک برنامه معاملاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش یونی سواپ به مارکت نیپوتو مراجعه نمایید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین