/ اخبار آلت کوین ها / سرکل با همکاری SBI Holdings در صدد گسترش بازار USDC در ژاپن است

زمان مطالعه : 1 دقیقه

سرکل با همکاری SBI Holdings در صدد گسترش بازار USDC در ژاپن است

اطلاعیه سرکل پس از آن منتشر شد که دولت ژاپن در ماه ژوئن قانون خدمات پرداخت را با هدف ایجاد مقررات برای استیبل کوین ها بازنگری کرد. سرکل بر این باور است که قانون اصلاح شده به انتشار و گردش استیبل کوین در ژاپن و تسریع ورود این کشور به اقتصاد Web3 کمک خواهد کرد.

سرکل با همکاری SBI Holdings در صدد گسترش بازار USDC در ژاپن است

سرکل Circle، شرکت ناشر استیبل کوین USDC، از همکاری با بورس اوراق بهادار ژاپن و غول بانکی SBI Holdings در تلاش برای گسترش بازار یو اس دی کوین USDC در ژاپن خبر داده است.

طبق این تفاهم نامه SBI Holdings ملزم به ثبت به عنوان ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی در ژاپن است.

افزایش پذیرش یو اس دی کوین USDC

سرکل در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که یک تفاهم نامه با SBI Holdings در 27 نوامبر منعقد کرده که هدف آن توسعه استراتژیک USDC در ژاپن است. اطلاعیه سرکل پس از آن منتشر شد که دولت ژاپن در ماه ژوئن قانون خدمات پرداخت را با هدف ایجاد مقررات برای استیبل کوین ها بازنگری کرد. سرکل بر این باور است که قانون اصلاح شده به انتشار و گردش استیبل کوین در ژاپن و تسریع ورود این کشور به اقتصاد Web3 کمک خواهد کرد.

در این رابطه بخوانید‌ : کیف پول آرجنت (Argent) چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

“شرکت SBI Holdings, Inc بدین وسیله اعلام می کند که یک تفاهم نامه با Circle Internet Financial برای گردش استیبل کوین های USDC، ایجاد یک رابطه بانکی و ترویج استفاده از خدمات Web3 سرکل در ژاپن منعقد کرده است.”

برای شروع توسعه USDC در ژاپن، SBI Holdings باید به عنوان یک ارائه دهنده ابزار پرداخت الکترونیکی ثبت شود که منوط به تایید مقامات نظارتی ژاپن خواهد بود. یوشیتاکا کیتائو، مدیر عامل و رئیس SBI Holdings اظهار داشت که امیدوار است این مشارکت بتواند به عنوان یک کاتالیزور برای پذیرش انبوه استیبل کوین ها در ژاپن عمل کند.

چشم انداز مشترک

جرمی الایر Jeremy Allaire، مدیر عامل سرکل از شراکت با SBI Holdings ابراز خوشحالی کرد و اظهار داشت که این مشارکت نشان دهنده چشم انداز مشترک برای آینده ارز دیجیتال در ژاپن و آسیا است و نقطه عطفی برای سرکل محسوب می شود زیرا به دنبال گسترش فعالیت خود در منطقه و به ویژه در ژاپن است. او همچنین اضافه کرد که سرکل با SBI Holdings برای ترویج پذیرش مجموعه خدمات Web3 سرکل همکاری خواهد کرد. مجموعه خدمات Web3 سرکل شامل پلتفرم‌های توسعه، استقرار و عملیاتی برای ساخت و اجرای اپلیکیشن های Web3 در بلاکچین ها می شود.

“شراکت ما با SBI Holdings نمایانگر چشم‌اندازی مشترک برای آینده ارز دیجیتال و نقطه عطفی در برنامه‌های توسعه سرکل در ژاپن و آسیا اقیانوسیه است. ما از همکاری با SBI برای تعیین استانداردهای جدید در بخش مالی در ژاپن هیجان‌زده هستیم.”

شرکت SBI Shinsei Bank، یکی از شرکت های تابعه SBI Holdings، خدمات بانکی را به سرکل ارائه خواهد کرد و به کاربران و کسب و کارهای مستقر در ژاپن اجازه می دهد تا به USDC و نقدینگی دسترسی داشته باشند.

سرکل در ایالات متحده آمریکا مستقر است، اما طبق گفته الایر 70٪ از کل پذیرش USDC در خارج از این کشور انجام می شود و آسیا پیشتاز این رقابت است. در ماه آگوست، رئیس سرکل اظهار داشت که تقاضا برای دلار دیجیتال در مناطقی مانند آفریقا و آمریکای لاتین نیز بالا است. بر اساس داده‌های کوینگکو CoinGecko، یو اس دی کوین دومین استیبل کوین بزرگ  با ارزش بازار بیش از 24 میلیارد دلار پس از تتر (Tether) است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین