/ اخبار ارز دیجیتال / مهاجمان والت Bitkeep را هک کردند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

مهاجمان والت Bitkeep را هک کردند

تیم BitKeep تایید کرد که برخی از نرم افزار های آن توسط مهاجمان هک شده (hijacke) و و این نرم افزار ها توسط کاربران نصب شده است.

مهاجمان والت Bitkeep را هک کردند

در حالی که بسیاری هنوز در فصل تعطیلات به سر میبرند، اما هکرها به سختی مشغول کار هستند و حدود 8 میلیون دلار از یک والت دزدیده اند.

در 26 دسامبر، برخی از کاربران والت BitKeep گزارش دادند که وجوه آنها سرقت شده است.

تیم BitKeep در گروه تلگرام خود تایید کرد که برخی از نرم افزار های آنها توسط مهاجمان هک شده و پس از دستکاری توسط هکرها، توسط کاربران نصب شده است. این تیم اظهار داشت:

در این رابطه بخوانید‌ : بلاکچین بیس چیست؟ آشنایی با شبکه لایه 2 Coinbase

«اگر وجوه شما به سرقت رفته است، احتمال دارد برنامه ای که دانلود یا به روز رسانی کرده اید یک نسخه غیر رسمی باشد».

تیم BitKeep از کاربران خود خواست تا وجوه خود را به والتی که از منابع رسمی مانند Google Play و App Storeدانلود شده، منتقل کنند. این تیم همچنین از اعضای جامعه خود خواست که از آدرس‌ های جدید ایجاد شده استفاده کنند زیرا ممکن است آدرس‌ های قبلی آنها به دست هکرها افتاده باشد.

یک آدرس هکری مشکوک در حال حاضر بیش از 5 میلیون دلار ارز دیجیتال دارد.

در حالی که مقدار رمزارز دزدیده شده هنوز مشخص نیست و مهاجمان هنوز در حال انتقال وجوه دزدیده شده به آدرس های مختلف هستند، شرکت امنیتی و تحلیلی PeckShield تاکید کرد که بیش از 8 میلیون دلار تتر (USDT)، دای (DAI)، بایننس کوین (BNB) و اتریوم (ETH) دزدیده شده است.

در 17 اکتبر نیز والت BitKeep مورد حمله مهاجمان قرار گرفت. این دزدی از طریق سرویسی انجام شد که خدمات انتقال توکن ها را ارائه میداد. BitKeep، خدمات خود را به حالت تعلیق درآورد و متعهد شد که پول تمام کاربران آسیب دیده را بازپرداخت کند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین