/ تکنولوژی بلاکچین / گوگل به عنوان اعتبارسنج به بلاک چین تزوس Tezos می پیوندد

زمان مطالعه : 3 دقیقه

گوگل به عنوان اعتبارسنج به بلاک چین تزوس Tezos می پیوندد

غول موتور جستجوی گوگل و بلاک چین اثبات سهام Tezos با همکاری هم قصد دارند تا نوآوری وب 3 را در شبکه غیرمتمرکز تزوس ادغام کنند.

گوگل به عنوان اعتبارسنج به بلاک چین تزوس Tezos می پیوندد

این مشارکت به بنیاد تزوس اجازه می دهد تا نوآوری وب 3 را در بلاک چین تزوس ادغام کند.

مشتریان سرویس ابری گوگل به ابزارهایی برای ساخت برنامه های بلاک چین در تزوس با استفاده از فناوری مقیاس پذیری این شرکت دسترسی خواهند داشت.

گوگل پیش از این نیز با اتریوم، بلاک چین Flow و Solana همکاری کرده بود.

غول موتور جستجوی گوگل و بلاک چین اثبات سهام Tezos با همکاری هم قصد دارند تا نوآوری وب 3 را در شبکه غیرمتمرکز تزوس ادغام کنند.

بر اساس گزارش ها، از طریق این قرارداد، کاربران شرکتی زیرساخت ابری گوگل می‌توانند اپلیکیشن‌های وب 3 بسازند و راه‌حل‌های غیرمتمرکز را بر روی بلاک چین تزوس اجرا کنند.

گره های بلاک چین به عنوان نقاط ارتباطی عمل می‌کنند و به کاربران اجازه می‌دهند تا تراکنش‌ها را تأیید کنند، تاریخچه بلاک چین را ردیابی کنند و نرم‌افزار مورد نیاز برای برنامه‌های web3 را اجرا کنند.

گوگل اخیراً در همکاری با صرافی رمزارز Coinbase، سرویس Cloud خود را با پرداخت‌های ارز دیجیتال ترکیب کرده است. Coinbase به کاربران Cloud این امکان را می دهد که پرداخت های خود را با استفاده از ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و هشت ارز مجازی دیگر تسویه کنند.

گوگل پیش از این نیز با شبکه های web3 همکاری داشته است و یک سرویس میزبانی گره برای اکوسیستم اتریوم را معرفی کرد.

اندکی قبل از آن، این شرکت از سرویس‌های نود برای شبکه رونین Axie Infinity، یک زنجیره جانبی برای بازی‌های بلاک چین که بر بستر اتریوم اجرا می‌شود، رونمایی کرد. این شرکت فناوری همچنین به شبکه Solana پیوست و یک موتور گره برای بلاک چین راه اندازی کرد.

 

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش ترون به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)