/ اخبار ارز دیجیتال / اکسچنج کوین چک اولین عرضه اولیه اکسچنج ژاپن را اجرا خواهد کرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه

اکسچنج کوین چک اولین عرضه اولیه اکسچنج ژاپن را اجرا خواهد کرد

فروش توکن هش پلت (Hashpalette) در اکسچنج کوین چک قرار است به اولین رویداد عرضه اولیه صرافی ژاپن تبدیل شود.

اکسچنج کوین چک اولین عرضه اولیه اکسچنج ژاپن را اجرا خواهد کرد

فروش توکن هش پلت (Hashpalette) در اکسچنج کوین چک قرار است به اولین رویداد عرضه اولیه صرافی ژاپن تبدیل شود.

بر اساس گزارش منتشر شده در روز دوشنبه ، اکسچنج کریپتوی ژاپن اعلام کرد که عرضه اولیه صرافی هش پلت (HPT) در فصل تابستان انجام می شود. (IEO) نوعی عرضه اولیه کوین است که یک اکسچنج کریپتو به عنوان واسطه بین صادر کنندگان توکن و سرمایه گذاران عمل می کند.

اکسچنج کوین چک (Coincheck) در آگوست سال 2020 همکاری خود با هش پلت را آغاز کرد و برنامه ریزی برای اولین (IEO) در بازار کریپتوی ژاپن را آغاز کرد. در آن زمان ، قانون کریپتوکارنسی جدیدی که در این کشور تصویب شد در صدد ایجاد چارچوب قانونی مشخصی برای رویدادهای فروش توکن در میان سایر بخش های بازار بود.

در این رابطه بخوانید‌ : زنجیره جانبی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ (Sidechains)

تردیدهای قانونی بسیاری نیز در خصوص (IEO) وجود داشت ، به خصوص در مورد اینکه آیا توکن های (IEO) در دسته اوراق بهادار قرار می گیرند یا خیر.

برای کوین چک ، هدف از انجام (IEC Maiden) ژاپن تلاش برای بهبود کسب و کار کریپتوی آن است. در ژانویه 2018 ، کوین چک یکی از بزرگترین هک های تاریخی بازار کریپتو را تجربه کرد و حدود 534 میلیون دلار توکن نم NEM (XEM) از این پلتفرم به سرقت رفت.

هش پلت یک پلتفرم توکن غیر قابل تعویض مستقر در ژاپن است و بر محتوای دیجیتال ، مانند مانگا ، موسیقی ، ورزش و غیره تمرکز دارد. این پلتفرم (NFT) از شبکه های معروف بلاکچین (blockchain) مانند اتر (Ether)، نئو (Neo) و آنتولوژی (Ontology) پشتیبانی می کند.هش پلت در اعلامیه اولیه (IEO) خود در آگوست سال 2020 گفت که درآمد حاصل از فروش توکن برای توسعه پلتفرم بلاکچین (blockchain) پلت جهت توزیع گسترده محتوای دیجیتال استفاده می شود.

به غیر از هش پلت ، کوین چک نیز وارد فضای (NFT) شده و اعلام کرد قصد دارد توکن های (NFT) چیلیز (Chiliz) را در بازار خود لیست کند.بازار کوین چک همچنین سایر (NFT) های معروف ، از جمله کریپتوکیتیز (CryptoKitties) را نیز به لیست خود اضافه کرده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش مانا برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین