/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / بیت کوین سیگنال هایی از افزایش قیمت را نشان می دهد (31 اردیبهشت 1403)

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بیت کوین سیگنال هایی از افزایش قیمت را نشان می دهد (31 اردیبهشت 1403)

به طور معمول، در یک بازار رنج، سرمایه گذاران نزدیک به سطح حمایت خرید و نزدیک به مقاومت می فروشند. این نشان می دهد که قیمت می تواند به اوج 73777 دلار برسد، اما غلبه بر این مانع ممکن است چالش برانگیز باشد. تحلیلگران در مورد حرکت بعدی بیت کوین اختلاف نظر دارند.

بیت کوین سیگنال هایی از افزایش قیمت را نشان می دهد (31 اردیبهشت 1403)

قیمت بیت کوین BTC در هفته گذشته بیش از 8 درصد افزایش یافت که نشان می دهد سطوح پایین تر همچنان خریداران را جذب می کند. به طور معمول، در یک بازار رنج، سرمایه گذاران نزدیک به سطح حمایت خرید و نزدیک به مقاومت می فروشند. این نشان می دهد که قیمت می تواند به اوج 73777 دلار برسد، اما غلبه بر این مانع ممکن است چالش برانگیز باشد. تحلیلگران در مورد حرکت بعدی بیت کوین اختلاف نظر دارند.

چه چیزی در انتظار بازار کریپتو است؟

برخی بر این باورند که اصلاحات به پایان رسیده و بیت کوین به بالاترین قیمت خود خواهد رسید، در حالی که برخی دیگر انتظار دارند بیت کوین حمایت 60000 دلاری را دوباره آزمایش کند و پایین بیاید. پیش بینی جهت شکست قیمت از یک محدوده رنج دشوار است. بنابراین، بهتر است که قبل از باز کردن موقعیت های معاملاتی بزرگ، منتظر شروع روند جدیدی باشیم.

در این رابطه بخوانید‌ : الگوریتم افکار (AoT) چیست؟

با قدرت گرفتن بیت کوین، سرمایه گذاران ممکن است برای فرصت های معاملاتی کوتاه مدت به آلت کوین ها روی بیاورند. اگرچه فصل آلتکوین ها هنوز فرا نرسیده است، پروژه های خاصی فرصت های معاملاتی مناسبی را ارائه می دهند.

تجزیه و تحلیل نمودار بیت کوین

بیت کوین با مقاومتی در حدود 68000 دلار مواجه است، اما این نکته که گاوها تسلیم خرس ها نمی شوند یک نشانه مثبت است. این پیشرفت نشان می دهد گاوها در حالی که انتظار جهش قیمت را دارند، موقعیت خود را حفظ می کنند.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه شروع به افزایش کرده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه مثبت قرار دارد که نشان می دهد مسیر دارای کمترین مقاومت رو به بالا است. اگر بیت کوین از سطح 68000 دلار فراتر رود می تواند مقاومت کلیدی را در 73777 دلار دوباره آزمایش کند. خرس ها باید به سرعت قیمت را به زیر میانگین متحرک بکشانند تا از افزایش آن جلوگیری کنند. اگر موفق شوند، ممکن است قیمت به 59600 دلار و سپس به پایین ترین سطح روزانه 56552 دلار در 1 می کاهش یابد.

در نمودار 4 ساعته، هر دو میانگین متحرک در حال افزایش هستند و RSI در منطقه مثبت قرار دارد، که نشان می دهد گاوها بازار را تحت کنترل دارند. حمایت اصلی در مسیر نزولی 20 EMA است. اگر قیمت از این سطح افزایش یابد احتمال شکست به بالای 68000 دلار افزایش می‌یابد. برعکس، اگر قیمت به زیر این میانگین متحرک نمایی سقوط کند، نشانه تضعیف حرکت صعودی خواهد بود و ممکن است بیت کوین به میانگین متحرک ساده 50 و سپس به حمایت نزدیک به 59600 دلار برسد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید