/ اخبار آلت کوین ها / شیبا اینو پرجستجوترین ارز دیجیتال در صرافی هیوبی Huobi

زمان مطالعه : 3 دقیقه

شیبا اینو پرجستجوترین ارز دیجیتال در صرافی هیوبی Huobi

Shiba Inu (SHIB) به پرجستجوترین ارز دیجیتال در این پلتفرم تبدیل شده است. شیبا اینو Shiba Inu  از دیگر ارزهای دیجیتال محبوب مانند هیوبی توکن Huobi Token (HT)، سولانا Solana (SOL) ،لونا کلاسیک Luna Classic (LUNC) و ریپل Ripple (XRP) پیشی گرفته و جایگاه برتر را به خود اختصاص داده است.

شیبا اینو پرجستجوترین ارز دیجیتال در صرافی هیوبی Huobi

شیبا اینو به عنوان توکنی با بیشترین جستجو در صرافی هیوبی Huobi Global پیشتاز است.

هیوبی گلوبال Huobi Global، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، اعلام کرده است که Shiba Inu (SHIB) به پرجستجوترین ارز دیجیتال در این پلتفرم تبدیل شده است. شیبا اینو Shiba Inu  از دیگر ارزهای دیجیتال محبوب مانند هیوبی توکن Huobi Token (HT)، سولانا Solana (SOL)،لونا کلاسیک Luna Classic (LUNC) و ریپل Ripple (XRP) پیشی گرفته و جایگاه برتر را به خود اختصاص داده است.

راه‌اندازی آتی نسخه بتای شیباریوم Shibarium ،Shiba Inu را در کانون توجه قرار داده است و اکنون از USDC پیشی گرفته و به سومین دارایی بزرگ در ذخایر دارایی دیجیتال Crypto.com تبدیل شده است. طبق گزارشی که توسط The Crypto Basic منتشر شده است، Crypto.com دارای 677.06 میلیون دلار Shiba Inu است، در حالی که ذخایر USDC آن 453.59 میلیون دلار است.

بایننس اخیراً پشتیبانی از جفت معاملاتی جدید Shiba Inu را در برابر دلار آمریکا (SHIB/USD) آغاز کرده در حالی که KSHIB/USD را از فهرست خود خارج کرده است. علاوه بر این، اوکی کوین OKCoin ژاپن، یک صرافی مستقر در توکیو، Shiba Inu را در پلتفرم خود فهرست کرده است.

بر اساس مطالعه اخیر Cryptomeister، شیبا اینو محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و در فهرست ارزهای دیجیتالی که بیشترین جستجو را در ایالات متحده داشته اند، در رتبه چهارم قرار گرفته است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش تتر به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)