/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / تحلیل قیمت بیت کوین (18 بهمن 1401)

زمان مطالعه : 3 دقیقه

تحلیل قیمت بیت کوین (18 بهمن 1401)

به نظر می رسد بر اساس کندل هفتگی هیکین آشی (Heikin Ashi) در دومین روز از هفته جاری خریداران سعی در کنترل قیمت دارند.  MACD هفتگی هنوز منفی است اما یک هیستوگرام مثبت در حال شکل گیری است.  RSI هفتگی در محدوده بالاتر از 50 قرار دارد و قیمت هنوز زیر خط 50 SMMA است.

تحلیل قیمت بیت کوین (18 بهمن 1401)

طبق تحلیل قیمت بیت کوین برای 7 فوریه 2023، بیت کوین، برترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار، از نوامبر 2021 در روند نزولی قرار دارد. به نظر می رسد بر اساس کندل هفتگی هیکین آشی (Heikin Ashi) در دومین روز از هفته جاری خریداران سعی در کنترل قیمت دارند.  MACD هفتگی هنوز منفی است اما یک هیستوگرام مثبت در حال شکل گیری است.  RSI هفتگی در محدوده بالاتر از 50 قرار دارد و قیمت هنوز زیر خط 50 SMMA است.

تحلیل قیمت بیت کوین در نمودار روزانه برای 7 فوریه 2023

در این رابطه بخوانید‌ : بایننس کوین (BNB) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

در تایم فریم روزانه، قیمت بالاتر از خط روزانه 50 SMMA (19890.22 دلار) و نزدیک به سطوح مقاومت قبلی در نوسان است. به نظر می رسد قیمت از منطقه 18000.00 دلار فراتر رفته است و بدون ایجاد اصلاحات روزانه همچنان در حال صعود است. این منطقه را برای کاهش احتمالی قیمت بررسی می کنیم همچنین از سخنرانی امروز جروم پاول غافل نشوید.

TFLOW V3 Algo یک سیگنال کسب سود Take Profit تولید کرده است.

MACD روزانه با هیستوگرام منفی مثبت است.

RSI روزانه بالای 50 نوسان دارد و به نظر می رسد که از منطقه اشباع خرید باز می گردد.

در نمودار 5 ساعته، بیت کوین (BTC) به سمت و سویی نوسان می کند و سعی می کند با خط 50 SMMA 22474.89 دلاری روبرو شود. اندیکاتور پروفایل حجم (Volume Profile) سطح 23119.69 دلار را به عنوان یک منطقه معاملاتی قوی تعیین می کند که قیمت نزدیک به آن در نوسان است. علاوه بر این، قیمت در حال حاضر روند صعودی را حفظ می کند.

MACDپنج ساعته منفی است. علاوه بر این، RSI پنج ساعته زیر 50 در نوسان است.

نتیجه گیری

قیمت بیت کوین با یک حرکت نزولی در مقیاس میان مدت روبرو است و تحلیل تکنیکال و شاخص ها مطابقت دارند. بدیهی است که خریداران در حال حاضر نسبتا قوی‌تر هستند، زیرا قیمت را به مناطق مقاومت قبلی برمی‌گردانند و ما واکنش قیمت را در SMMA 50 ساعته مشاهده می‌کنیم.

 

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش تتر به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.

همچنین بخوانید : بازار ارزهای دیجیتال چگونه دستکاری میشود؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید