/ فین تک های ارزهای دیجیتال / نیویورک کوین در هفته جاری راه اندازی می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه

نیویورک کوین در هفته جاری راه اندازی می شود

اریک آدامز(Eric Adams)، شهردار منتخب نیویورک دوست دار ارزدیجیتال، در واکنش به انشار کوین شهری نیویورک به نام نیویورک کوین (NYCCoin) در این هفته، گفت:« به خانه جهانی وب 3 (Web3) خوش آمدید».

نیویورک کوین در هفته جاری راه اندازی می شود

اریک آدامز(Eric Adams)، شهردار منتخب نیویورک دوست دار ارزدیجیتال، در واکنش به انشار کوین شهری نیویورک به نام نیویورک کوین (NYCCoin) در این هفته، گفت:« به خانه جهانی وب 3 (Web3) خوش آمدید».

نیویورک کوین قرار است با پیشنهاد عموم و با تایید شهردار منتخب نیویورک، اریک آدامز، در 11 نوامبر راه اندازی شود.

ارز دیجیتال متمرکز بر نیویورک توسط سیتی کوینز (CityCoins)، همان شرکتی که میامی کوین (MiamiCoin) را عرضه کرد ، راه اندازی می شود. این پروژه از طریق استکز پروتکل (Stacks Protocol) بر بستر بلاکچین بیت کوین (Bitcoin)، ساخته شده است و برای فعال کردن قراردادهای هوشمند و صدور کوین های آن استفاده می شود.

در این رابطه بخوانید‌ : اثبات سهام واگذار شده چیست؟و چگونه کار میکند؟

پس از اینکه آدامز در 4 نوامبر اظهار داشت می خواهد یک «کوین شهری برای نیویورک» مانند شهر میامی راه اندازی کند ، سیتی کوینز در 9 نوامبر توییت کرد که ماینینگ نیویورک کوین را این هفته آغاز می کند.

آدامز اوایل امروز اعلام کرد «ورود شما را به خانه جهانی وب 3 خوش آمد می‌گوییم! ما روی فناوری و نوآوری برای کمک به پیشبرد شهرمان حساب می کنیم.»

آدامز در 2 نوامبر به عنوان شهردار نیویورک انتخاب شد و با آغاز سال 2022 فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. این دموکرات 61 ساله طرفدار سرسخت ارزهای دیجیتال است و قول داده سه چک اول حقوق خود را معادل بیت کوین (BTC) دریافت خواهد کرد و همچنین از آموزش ارزهای دیجتال در مدارس حمایت کرد.

آدامز در 7 نوامبر به سی ان ان (CNN) گفت: « باید مدارس خود را برای آموزش فناوری و آموزش این شیوه جدید تفکر آماده کنیم.»

سیتی کوینز خاطرنشان کرد با وجود تأیید رسانه‌های اجتماعی ، هنوز به طور رسمی دولت نیویورک این موضوع را تایید نکرده است.

اگر شهر نیویورک موافقت کند با سیتی کوینز شریک شود، به یک کیف پول ذخیره شده دسترسی خواهد داشت که 30 درصد از تمام پاداش ماینینگ نیویورک کوین را در اختیار دارد. این بودجه می تواند برای حمایت از هر طرحی که شهر مناسب بداند استفاده شود. فرانسیس سوارز (Francis Suarez)، شهردار میامی، اعلام کرده است بودجه این کوین صرف آموزش ارزدیجیتال ، تامین مالی جوامع محروم و برنامه هایی برای کاهش خطرات تغییرات آب و هوایی می شود.

کاربران نیویورک کوین، می‌توانند با ارسال توکن‌های استکس (STX) در قرارداد هوشمند موجود، کوین را استخراج و توکن‌های جدید سیتی کوین را دریافت کنند. ۷۰ درصد پاداش ماینینگ به کاربرانی تعلق می‌گیرد که سیتی کوین‌های خود را قفل، استک یا سهام گذاری می‌کنند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش تتر به مارکت نیپوتو مراجعه کنید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید