/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / تحلیل بازار آلت کوین ها: احتمال افزایش قیمت چین لینک، دوج کوین و شیبا اینو (23 مرداد 1402)

زمان مطالعه : 3 دقیقه

تحلیل بازار آلت کوین ها: احتمال افزایش قیمت چین لینک، دوج کوین و شیبا اینو (23 مرداد 1402)

روند بازار کریپتو در آخر هفته با تغییراتی در میان برترین دارایی‌های دیجیتال، نسبتاً ثابت ماند. داده‌های اخیر نشان می‌دهد که تعدادی از نهنگ‌های جدید بیت‌کوین که هر کدام حداقل ۱۰۰۰ بیت‌کوین دارند در دو هفته گذشته به این شبکه ملحق شده‌اند.

تحلیل بازار آلت کوین ها: احتمال افزایش قیمت چین لینک، دوج کوین و شیبا اینو (23 مرداد 1402)

با رشد تعداد سرمایه گذاران جدید، بیت کوین BTC بالای 29000 دلار باقی ماند. چین لینک Chainlink و دوج کوین Dogecoin سیگنال هایی از افزایش قیمت را نشان می دهند و شیبا اینو SHIB سطح 0.000012 دلار را هدف قرار می دهد.

روند بازار کریپتو در آخر هفته با تغییراتی در میان برترین دارایی‌های دیجیتال، نسبتاً ثابت ماند. داده‌های اخیر نشان می‌دهد که تعدادی از نهنگ‌های جدید بیت‌کوین –که هر کدام حداقل ۱۰۰۰ بیت‌کوین دارند – در دو هفته گذشته به این شبکه ملحق شده‌اند.

هجوم سرمایه گذاران جدید به بیت کوین کمک کرد تا با وجود عدم اطمینان در بازار، قیمت خود را بالای 29000 دلار حفظ کند. این تحولات با علاقه روزافزون به بیت‌کوین و ETFهای اتریوم ETH (صندوق‌های قابل معامله در بورس)، که عمدتاً از سوی شرکت های مالی بزرگ مانند بلک راک مشاهده می‌شوند، همسو هستند.

ون د پوپ تحلیلگر مشهور گفت که اگر قیمت بیت کوین بتواند بر سطح مقاومت حدود 29800 دلار غلبه کند، می تواند به دلیل افزایش تقاضا به رشد خود ادامه دهد.

برترین آلت کوین های هفته

پوپ، همچنین به برخی از آلت کوین ها اشاره کرده است که می توانند در آینده نزدیک عملکرد خوبی داشته باشند:

چین لینک (LINK)

پوپ فکر می کند که اگر قیمت Chainlink بتواند بالای 7.3 دلار بماند، پتانسیل آن را دارد که به بیش از 8.4 دلار صعود کند.

دوج کوین (DOGE)

این آلتکوین که توسط ایلان ماسک پشتیبانی می شود اگر بتواند قیمت خود را بالای 0.075 دلار حفظ کند، ممکن است تا 10 سنت افزایش یابد. با این حال، اگر قیمت به حدود 0.07 دلار کاهش یابد، این سناریوی خوش بینانه ممکن است تغییر کند.

شیبا اینو (SHIB)

شیبا اینو (SHIB) اخیراً به دلیل هیجانات پیرامون راه اندازی شیباریوم Shibarium و سایر پیشرفت ها، دستاوردهای قابل توجهی داشته است. اگر این روند مثبت ادامه پیدا کند، پوپ پیش بینی می کند که قیمت شیبا می تواند به حدود 0.000012 دلار برسد.

پوپ همچنین اشاره کرد که ارزش بازار ارزهای دیجیتال می تواند تا قبل از رویداد هالوینگ بیت کوین به حدود 1.75 تریلیون دلار افزایش یابد. این رویداد شامل کاهش پاداش هایی است که ماینرها برای اعتبارسنجی تراکنش ها در شبکه بیت کوین دریافت می کنند.

بیت کوین همچنان در حدود 29000 دلار باقی مانده است. نوسانات بیت کوین هر روز کمتر و کمتر می شود و پس از یک تثبیت کوتاه مدت تا چند هفته دیگر، ممکن است حرکت بزرگی را تجربه کند.

گمانه زنی ها در مورد ETF بیت کوین به دلیل شایعه رد شدن درخواست ها در حال افزایش است و برخی سرمایه گذاران معتقدند ETF ممکن است مورد تایید قرار نگیرد. این امر موجب کاهش نوسان بازار شده است. همچنین به موسسات کمک کرده است تا ارزهای دیجیتال را با قیمت کمتری خریداری کنند.

بیت کوین بیش از یک هفته است که سطح 29000 دلار را حفظ کرده که نشان می دهد قدرت گاوها در حال کاهش است. بنابراین، افت به سمت یکی از سطوح حمایتی اصلی نزدیک به 28500 دلار ممکن است قیمت را به سمت سطح حیاتی 27000 دلار هدایت کند.

قیمت بیت کوین در میانه یک کانال نزولی یا یک کنج در حال سقوط و در حال حرکت به سمت حمایت پایین تر است. برای ایجاد یک روند صعود طولانی‌مدت، قیمت باید یک اصلاح نزولی نزدیک به 28000 دلار یا حتی پایین‌تر در 27000 دلار را ثبت کند، که ممکن است گاوها را قادر سازد جهت قیمت را تغییر دهند و منجر به جهش به بالای 30000 دلار شوند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش مانا به مارکت نیپوتو مراجعه نمایید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین