/ اخبار آلت کوین ها / قیمت آوه برای رشدی 5 برابری در سال 2022 آماده است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

قیمت آوه برای رشدی 5 برابری در سال 2022 آماده است

قیمت آوه برای رشدی 5 برابری در سال 2022 آماده است

بیت کوین (BTC) به مقاومت 44 هزار دلاری نزدیک می شود، در حالی که قیمت اتریوم (ETH) حدود 3.3 هزار دلار است. از سوی دیگر، آوه (AAVE) با رشد 9.1 درصدی پیشتاز این رقابت است.

مجری کانال معروف Coin Bureau بررسی می کند که آینده آوه، یک فناوری غیرمتمرکز وام دهی و استقراض چه خواهد بود.

گای (Guy)، تحلیلگر و مجری کانال معروف (Coin Bureau) در یوتیوب، در ویدئوی اخیرش گفت بخش امور مالی غیرمتمرکز در مقایسه با روند کلی بازار رمزارز پس از سقوط در حال بهبود است.

در این رابطه بخوانید‌ : مکانیزم اجماع اثبات اعتبار چیست؟ و چگونه کار میکند؟

وی گفت از ابتدای سال 2021، ارزش توکن آوه به سختی دو برابر شده است. از زمانی که بازار کریپتو در ماه می سال گذشته سقوط کرد، تقریبا تمامی کوین های دیفای برای ماندن در کنار بقیه بازار تلاش کرده اند، به این دلیل که تمرکز افراد به توکن های غیرمثلی (NFT) جلب شده است.

سال گذشته، آوه از زیر 100 دلار در 18 می به سقف قیمتی تقریبا 660 دلار رسید، سپس در اواخر ژوئن با بیش از 70 درصد کاهش به 184 دلار رسید. این آلت کوین پس از بازگشت به بیش از 400 دلار در اواسط سپتامبر، سال را با کاهش قیمت به پایان رساند تا اینکه در اواخر دسامبر، از 180 دلار به 255 دلار افزایش یافت.

گفته می شود به روزرسانی برنامه ریزی شده نسخه سوم آوه، می تواند علاقه به این پروژه را افزایش دهد.

مهمترین نقطه عطف آینده، راه اندازی نسخه سوم آوه V3 است که چندین ویژگی جدید را به پروتکل آن اضافه می کند. این ویژگی ها بلاکچین (blockchain) آن را ارتقا می دهند و به عنوان محرک هایی برای پذیرش بیشتر آن عمل می کنند.

گای همچنین به اهداف آوه برای شکل دادن به آینده رسانه های اجتماعی با راه اندازی یک شبکه رسانه اجتماعی غیرمتمرکز اشاره کرد که نمی توان آن را مسدود یا پاک کرد.

این کارشناس با پیش بینی قیمت آوه بحث را به اتمام رساند و گفت: با ارزش بازار فقط 3 میلیارد دلار، آوه پنج برابر کمتر ارزش گذاری شده و ارزش منصفانه آن می تواند بیش از 1000 دلار باشد.

در زمان نگارش این مطلب، آوه با رشد 10.6 درصدی در 24 ساعت گذشته با قیمت 242.20 دلار معامله می شود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید