/ اخبار بیت کوین / هکرها بیت کوین هایی به ارزش 800 هزار دلار را که در سال 2016 از بیتفینکس (Bitfinex) به سرقت رفته انتقال داده اند

3 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

هکرها بیت کوین هایی به ارزش 800 هزار دلار را که در سال 2016 از بیتفینکس (Bitfinex) به سرقت رفته انتقال داده اند

هکرها بیت کوین هایی به ارزش 800 هزار دلار را که در سال 2016 از بیتفینکس (Bitfinex) به سرقت رفته انتقال داده اند

بیت کوین (bitcoin) هایی به ارزش 800،000 دلار که 4 سال پیش از اکسچنج بیتفینکس (Bitfinex) به سرقت رفته به یک کیف پول ناشناس منتقل شده اند.

 

(Whale Alert) گزارش داده است که هکرها روز سه شنبه 77.64 بیت کوین (BTC) را جا به جا کرده اند که در حال حاضر، ارزش آنها 797،000 دلار می باشد .

در این رابطه بخوانید‌ : توکن سوزی در صنعت کریپتو به چه معناست؟

 

این سارقان در تاریخ 22 ماه می نیز حدود 255،000 دلار یا 28.4 بیت کوین (BTC) را منتقل کردند که به نظر می رسد همزمان با جهش قیمت بیت کوین (bitcoin) بوده است.

 

سه شنبه گذشته قیمت بیت کوین (BTC) از 10،000 دلار فراتر رفت و برای اولین بار از زمان هالوینگ در 11 ماه می ، بالاتر از سطح مقاومت قرار گرفت.

 

براساس داده های منتشر شده از سوی (markets.bitcoin.com) ، طی 24 ساعت گذشته و در میان بحران ناشی از ویروس کرونا و طرح های محرک اقتصادی توسط دولتهای جهانی ، قیمت این کریپتوکارنسی برتر حدود 6 درصد صعود کرد.

 

سرمایه گذاران در این وضعیت بحرانی ، بیت کوین (bitcoin) را به عنوان یک دارایی پوشش ریسک در مقابل تورم در نظر می گیرند.

 

هکرها در سال 2016 ، اقدام به سرقت 120،000 بیت کوین (BTC) از اکسچنج بیتفینکس (Bitfinex) مستقر در هنگ کنگ کرده اند که در آن زمان 72 میلیون دلار ارزش داشت و اکنون با قیمت فعلی بیش از 1.2 میلیارد دلار ارزش دارد.

 

همچنین بخوانید : برنامه معاملاتی چیست؟ و یک برنامه معاملاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در همین حال ، سیفرتریس (Ciphertrace) در تاریخ 2 ژوئن اعلام کرد که خسارات ناشی از سرقت کریپتوکارنسی ها ، هک و کلاهبرداری ها در 5 ماه نخست امسال به 1.4 میلیارد دلار رسیده است.

 

این شرکت در گزارش جدید خود می گوید كه همچنین جرایمی با همه گیری کروناویروس آغاز شده است كه به برخی از روش های پرداخت با استفاده از ارز مجازی مرتبط است.

 

سیفرتریس خاطرنشان می کند ، کلاهبرداری تحت شرایط به وجود آمده از ویروس کرونا به این صورت است که هکرها قربانیان خود را در گروه های رسانه های اجتماعی که در آن درخواست پرداخت بیت کوین (bitcoin) یا سایر کریپتوکارنسی ها می شود ، هدف قرار می دهند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین