/ اخبار بیت کوین / نووگراتز پیش بینی می کند نسل جوان مجددا با چک های محرک اقتصادی خود بیت کوین (Bitcoin) خریداری می کنند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نووگراتز پیش بینی می کند نسل جوان مجددا با چک های محرک اقتصادی خود بیت کوین (Bitcoin) خریداری می کنند

نووگراتز پیش بینی می کند نسل جوان مجددا با چک های محرک اقتصادی خود بیت کوین (Bitcoin) خریداری می کنند

مایک نووگراتز (Mike Novogratz) ادعا می کند که بسیاری از افراد پس از دریافت آخرین دور چک های محرک اقتصادی 2000 دلاری از سوی دولت امریکا ، بیت کوین (Bitcoin) خریداری کرده اند و معتقد است احتمال اینکه این روند مجددا تکرار شود وجود دارد.

 

مدیر عامل گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) در بحبوحه هیاهوی روز گذشته طی مصاحبه ای گفت وال استریت تحت تاثیر این وقایع قرار نگرفته است. روز گذشته عنوان فاکس نیوز نیز این موضوع را تایید کرد : “همزمان با هیاهوی معترضین ، بازارها در حال صعود هستند.”

 

از نظر نووگراتز دور دیگری از چک های محرک اقتصادی به ارزش 2000 دلار ، که اخیراً توسط مجلس امریکا تصویب شده است ، می تواند خبر خوبی برای بازارها باشد. وی اظهار داشت:

 

“بسیاری از این چک ها در بازار سرمایه گذاری می شوند. مطمئناً ، وقتی این سرمایه به دست جوانان برسد آن را در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری خواهند کرد. همانطورکه اخیرا شاهد خرید مقادیر زیادی بیت کوین (Bitcoin) به ارزشی مشابه چک های محرک اقتصادی بودیم. ”

نووگراتز افزود: “بازار همه اینها را حس می کند.” در حالی که بسیاری از آمریکایی های شاغل همچنان با چالش تلاطم اقتصادی و عدم ثبات شغلی دست و پنجه نرم می کنند و این امر در بحران سال 2020 تشدید شده است ، وی به احساسات صعودی در میان معامله گران اشاره کرد:

 

“معاملات بسیاری در همه نقاط کشور صورت می گیرد. تعداد قراردادهای خرید بازارهای سهام مانند تسلا سر به فلک کشیده است .با این حال این احتمال نیز وجود دارد روزی از خواب بیدار شویم و روند بازارها معکوس شده باشد. اما زمان آن مشخص نیست.”

 

نووگراتز اوایل این هفته ، افزایش بی سابقه قیمت بیت کوین (Bitcoin) را به ورود سرمایه گذاران نهادی نسبت داد. وی همچنین به خدمات بیت کوین (Bitcoin) پی پل به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار اشاره کرد. در زمان نگارش این مطلب ، قیمت بیت کوین (Bitcoin) به بیش از 39.000 دلار رسیده است و همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)