/ فین تک های ارزهای دیجیتال / مدیرعامل اینستاگرام در حال بررسی ورود به حوزه NFT ها است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مدیرعامل اینستاگرام در حال بررسی ورود به حوزه NFT ها است

مدیرعامل اینستاگرام در حال بررسی ورود به حوزه NFT ها است

اینستاگرام یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌ های رسانه‌ های اجتماعی، تایید کرده است که در حال بررسی توکن‌ های غیرقابل معاوضه (NFT) است. آدام موسری (Adam Mosseri)، مدیر عامل اینستاگرام، اوایل امروز، در این پلتفرم پرطرفدار جهانی با انتشار یک استوری درمورد آینده بازار NFT ها اظهارنظر کرد.

در حالی که او هیچ اطلاعیه رسمی در مورد ادغام با NFT ها نداد، اما تاکید کرد که هدف اینستاگرام این است که این حوزه را برای گروه های مختلف قابل دسترس تر کند. علاوه بر این، وی خاطرنشان کرد که اینستاگرام از طریق NFT به دنبال کمک به سازندگان محتوای خود است. او گفت:

هنوز چیزی برای اعلام وجود ندارد، اما ما قطعا NFT ها و اینکه چگونه می توانیم آنها را برای مخاطبان در دسترس قرار دهیم را بررسی خواهیم کرد. فکر می کنم NFT حوزه جالبی است که می توانیم در آن فعالیت کنیم و همچنین راهی برای کمک به سازندگان محتوا محسوب می شود.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال استلار (XLM) چیست؟ و شبکه آن چگونه کار میکند؟

آیا اینستاگرام رویکرد تیک تاک (TikTok) را دنبال می کند؟

در حالیکه هیچ شکی در مورد تسلط اینستاگرام به عنوان یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن ها از زمان شروع همه گیری کرونا وجود ندارد، اما به نظر می رسد که رویکرد این شرکت مشابه رقیبش ، تیک تاک است. نظرات موسری در مورد NFT ها در اینستاگرام نشان داد که اینستاگرام نیز مانند تیک تاک، اینفلوئنسرها و محتوای آنها را به شکل توکنیزه تبلیغ خواهد کرد.

در اوایل سه ماهه جاری ، تیک تاک از راه‌ اندازی اولین سری NFT خود به نام تیک تاک تاپ مومنتز، (TikTok Top Moments) خبر داد تا با ایجاد درآمد بیشتر برای سازندگان از مزایای NFT ها استفاده کند. این پلتفرم ویدیوی کوتاه، حراج نسخه‌ های توکنیزه ویدیوهای محبوب سازندگان خود را که جامعه آن ها را تعیین می کند اعلام کرد. سری NFT لحظه های برتر تیک تاک شامل شش ویدیوی فرهنگی مهم از سازندگان آن است.

تیک تاک در این باره گفت توسعه‌ ای که در تیک تاک اتفاق می‌ افتد به رشد فرهنگ کمک می‌ کند و روندی فراتر از یک پلتفرم را آغاز می‌ کند. از آنجایی که درآمد سازندگان رو به رشد است، ما پیوسته به دنبال راه‌ های جدید و متفاوت برای حمایت از سازندگان خود هستیم. اکنون، طرفداران می‌ توانند لحظاتی را در تیک تاک داشته باشند که به شکل‌ دهی اینترنت کمک کرده و در عین حال از برخی از سازندگان مورد علاقه خود حمایت می‌ کنند. نیک تران (Nick Tran)، رئیس بازاریابی جهانی تیک تاک، اظهار داشت: ما از اینکه می بینیم چگونه جامعه ما و جوامع NFT با برخی از محبوب‌ ترین نقاط عطف فرهنگی اینترنت تعامل دارند، به شدت هیجان‌ زده هستیم.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید