/ اخبار آلت کوین ها / در نظر سنجی توییتری کوینکورا وی چین در برابر شیبا، دوج کوین و کاردانو پیروز شد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

در نظر سنجی توییتری کوینکورا وی چین در برابر شیبا، دوج کوین و کاردانو پیروز شد

در نظر سنجی توییتری کوینکورا وی چین در برابر شیبا، دوج کوین و کاردانو پیروز شد

بازار کریپتو به دنبال ریزش بیت کوین، نزولی شده است. کاردانو (ADA)، دوج کوین (DOGE)، وی چین (VET)، شیبا (SHIB) ارزهای دیجیتالی هستند که توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده  اند.وی چین در یک نظر سنجی با 57.8 درصد از کل آرا پیروز شد.

برای مدتی، فضای ارزهای دیجیتال به شدت صعودی شد و به دنبال آن نهنگ ها وارد عرصه شدند. اما ارز دیجیتال غالب یعنی بیت‌ کوین (BTC)، شروع به ریزش می‌ کند و بیشتر دارایی‌ ها از آن پیروی می‌ کنند. تقریبا تمام دارایی های دیجیتال ریزش سنگینی را تجربه کردند. در نتیجه آدرس هایی با موجودی کوچک لیکویید شدند.

از سوی دیگر، در حالی که  معامله‌ گران خرد تحت تاثیر منفی این ریزش قرار گرفته‌ اند، برخی از معامله‌ گران در این مدت قصد خرید دارند. کاردانو، دوج کوین، وی چین و شیبا، ارزهای دیجیتالی هستند که توجه سرمایه گذاران در سرتاسر جهان را به خود جلب کرده اند. بنابراین کوینکورا (CoinQuora) یک نظرسنجی توییتری برگزار کرد تا نظر کاربران و دنبال کننده هایی که در این ریزش بازار به دنبال خرید دارایی های کریپتو هستند را بداند.

در نتیجه این نظرسنجی وی چین با 57.8 درصد از کل آرا پیشتاز بود و به دنبال آن، شیبا با 19.3 درصد آرا در رتبه بعدی قرار گرفت. کاردانو با 17 درصد آرا در رتبه سوم و دوج کوین با 5.9 درصد در رتبه چهارم قرار گرفت.

با توجه به نتیجه نظرسنجی، اکثر دنبال کنندگان کوینکورا به شبکه وی چین اعتماد دارند و در طول ریزش بازار کریپتو به دنبال خرید توکن های وی چین می باشند. بر اساس داده های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، در زمان نگارش این مطلب ، قیمت وی چین با قیمت 0.1106 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 389,052,842 دلار است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین