/ اخبار اکسچنج ها / تراکنش های پورتال پرداخت خرده فروشی کوین بیس (Coinbase) از 200 میلیون دلار فراتر رفته است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تراکنش های پورتال پرداخت خرده فروشی کوین بیس (Coinbase) از 200 میلیون دلار فراتر رفته است

تراکنش های پورتال پرداخت خرده فروشی کوین بیس (Coinbase) از 200 میلیون دلار فراتر رفته است

میزان کل تراکنش های پردازش شده در (Coinbase Commerce) ، پلتفرم پشتیبانی از پرداخت های کریپتوکارنسی برای خرده فروشان اینترنتی ، اخیراً از 200 میلیون دلار در طول تاریخ دو ساله خود فراتر رفته است.

 

براساس منابع موثق کوین تلگراف ، این بخش از بزرگ ترین اکسچنج کریپتو در ایالات متحده در تاریخ 26 مارس گزارش داده است که بخشی از موفقیت این پلتفرم تا حدودی به 8000 فروشنده ای که در حال حاضر از کوین بیس (Coinbase) برای خدمات پرداخت استفاده می کنند ، وابسته است.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال بایننس یو اس دی (BUSD) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

 

بیت کوین (Bitcoin) اولویت پرداخت های خرده فروشی

در حالی که همه گیر شدن کرونا ویروس موجب ویرانی بازارهای سنتی شده است ، اخبار (Coinbase Commerce) حاکی از آن است که مشتریان همچنان از استفاده از بیت کوین (BTC) برای پرداخت هزینه محصولات راضی هستند.

 

جان زتلر (John Zettler) ، سرپرست امور محصولات (Coinbase Commerce) ، اظهار داشت بیت کوین (BTC) در بین کریپتوکارنسی های دیگری که به عنوان روش های پرداخت بر روی این پلتفرم ارائه می شوند،  با فاصله زیادی روش پرداخت ارجح مشتریان می باشد :

 

“مشتریان اغلب به ما می گویند بیت کوین همان گزینه ای است که بیشتر با آن آشنا هستند و به آن اعتماد دارند.”

 

نوسان و بی ثباتی قیمت اغلب پذیرش کریپتوکارنسی ها را برای خرده فروشان دشوار می کند. با این حال ، اگر به ارقام گزارش شده توسط (Coinbase Commerce) توجه کنیم ، به نظر می رسد فروشندگان بیشتری در حال پذیرش این روش پرداخت هستند.

 

استیبل کوین کوین بیس (Coinbase) برنده بزرگ سقوط بازار کریپتو

همچنین بخوانید : کپی تریدینگ چیست؟ معرفی برترین پلتفرم های Copy Trading

در حالی که بیت کوین (BTC) سخت ترین ضربه ها را در طول سقوط بازار کریپتو در 12 مارس متحمل شده است ، استیبل کوین ها طی این شرایط مزایایی به دست آوردند : میزان معاملات انجام شده استیبل کوین ها روز بعد از سقوط بازار به رکورد 444 میلیون دلار رسید.

 

استیبل کوین کوین بیس (Coinbase) ، یو اس دی کوینUSD Coin (USDC)  یکی از مواردی بود که دارندگان کریپتو در تلاش برای حفظ سرمایه خود پس از سقوط بازار به آن روی آورده بودند. از نظر ارزش بازار ، (USDC) از رشد 57 درصدی طی یک دوره سی روزه منتهی به 25 مارس بهره مند شد.

 

هم (USDC) و هم استیبل کوین های دیگر می توانند برای خریدهای کریپتو در (Coinbase Commerce) استفاده شوند. اخیراً این پلتفرم ، استیبل کوین دای (DAI) از میکردائو  (MakerDAO) را نیز به روش های پرداخت خود افزوده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید