/ اخبار آلت کوین ها / بزرگ‌ ترین نهنگ‌ های اتریوم طی اصلاح بازار پالیگان و دو کوین دیفای دیگر می‌ خرند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بزرگ‌ ترین نهنگ‌ های اتریوم طی اصلاح بازار پالیگان و دو کوین دیفای دیگر می‌ خرند

بزرگ‌ ترین نهنگ‌ های اتریوم طی اصلاح بازار پالیگان و دو کوین دیفای دیگر می‌ خرند

همزمان با اصلاح بازار کریپتو ، ثروتمندترین نهنگ های اتریوم (ETH) مشغول به خرید پالیگان (MATIC) و دو آلت کوین دیفای (DeFi) هستند.

داده‌ های پلتفرم ویل استتز (WhaleStats) نشان می‌ دهد که 1000 نهنگ برتر اتریوم در 24 ساعت گذشته به طور متوسط ​​12766 دلار توکن پالیگان خریداری کرده‌ اند.

یکی از تراکنش‌ های قابل توجه پالیگان، خرید 2,000,000 توکن به ارزش 5.02 میلیون دلار توسط دومین نهنگ بزرگ اتریوم (ETH) است و این آلت‌ کوین از بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 2.92 دلار اصلاح شد. در زمان نگارش این مطلب، پالیگان با قیمت 2.57 دلار معامله می شود.

آلت کوین دیگری که سرمایه‌ گذاران در زمان اصلاح بازار خریداری می‌ کنند، پروتکل دیفای (DeFi) آوه (AAVE) است. نهنگ ها در زمان مشابهی به طور متوسط ​​10627 دلار آوه خریداری کردند.

لایت (Light)، چهارمین نهنگ ثروتمند اتریوم، یکی از بزرگترین خریدهای آوه را در روز گذشته به تعداد 19949 آوه به ارزش 5.55 میلیون دلار انجام داد.

ویل استتز همچنین اعلام کرد سرمایه‌ گذاران بزرگ کریپتو در بازه زمانی مشابهی در حال فعالیت و خرید در اکسچنج غیرمتمرکز سوشی (SUSHI) با میانگین خرید ​​4140 دلار می باشند.

با نگاهی به ده آلت کوین برتر خریداری شده توسط نهنگ های اتریوم در روز گذشته، می توان دید پلتفرم پیشرو قراردادهای هوشمند اتریوم با میانگین مبلغ خرید 289590 دلار در صدر لیست قرار دارد.

استیبل کوین های تتر (USDT) و یو اس دی کوین (USDC) در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

وو نتورک (WOO)، یک استارتاپ غیرمتمرکز فین تک و پلتفرم معاملاتی استخری، رتبه هفتم را به خود اختصاص داده و پس از آن رپد بیت کوین (WBTC) قرار دارد. توکن های متاورس دیسنترالند (MANA) و سندباکس (SAND) نیز این لیست را تکمیل می کنند.

منبع: WhaleStats

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین